Celine Dion NAGO na Instagramie. Co się dzieje z gwiazdą?

Wokalistka zmieniła image po śmierci ukochanego męża...

celinenudemain1.jpg

Celine Dion nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka, która na początku zeszłego roku na zawsze pożegnała swojego męża i zarazem jedyną miłość, przechodziła ostatnio okres wielkiej żałoby. W wywiadach Dion opowiadała o tym, jak silne uczucie łączyło ją z ukochanym mężem oraz, że kolejna miłość przyjdzie raczej nieprędko. 

Zobacz: Celine Dion w szczerym wywiadzie o zmarłym mężu: "Nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny!"


Ponad półtora roku po śmierci męża, Dion postanowiła mocniej skupić się na karierze. Z tego powodu, w mediach coraz częściej pojawiają się nowe zdjęcia Celine oraz doniesienia o tym, co ma w zawodowych planach. Obecnie artystka jest również mocno promowana przez magazyn Vogue, na potrzeby którego wykonana została ciekawa sesja zdjęciowa. Co więcej, na instagramowym koncie magazynu pojawiło się także kilka zdjęć zza kulis jej wycieczki do Francji, w której z racji europejskiej trasy koncertowej, przybywa od kilku tygodni oraz fotografia w... kompletnym negliżu. 

Jak widać, Celine chce wzbudzić zainteresowanie mediów. Czyżby szykowała muzyczny comeback z kolejnym wielkim hitem? A może w ten sposób odreagowuje negatywne emocje związane z odejściem jej jedynej miłości? Co sądzisz na ten temat? Czekamy na komentarze!

Najnowsze zdjęcia Celine Dion zobacz poniżej:

zdjęcia: Instagram.com

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 10.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×