Charlie Sheen wyprzedaje majątek

Wszystko wskazuje na to, że Charlie Sheen, znany ostatnio głównie z kontrowersyjnego i imprezowego stylu życia, zmaga się z problemami finansowymi. Aktor postanowił sprzedać swój dom w Beverly Hills, mimo iż, kiedyś mówił o nim, że "to najfajniejsze miejsce na ziemi".

Charlie Sheen wyprzedaje majątek

Tak naprawdę, mowa nie tyle o domu, co potężnej willi, liczącej sobie… ponad dwa tysiące metrów kwadratowych! W jej wnętrzach, poza pięcioma sypialniami, siedmioma łazienkami, znaleźć można także salę kinową i konferencyjną.
Charlie Sheen wyprzedaje majątek
Wokół posiadłości rozciąga się potężny ogród z basenem, miejscem do grillowania, a nawet… staw z rybkami! Ogromną zaletą nieruchomości jest jej okolica- wokół znajdują się bowiem wyłącznie domy osób znanych i bogatych.

Willa robi z pewnością nie mniejsze wrażenie, niż jej cena –  ponad 7 milionów dolarów, czyli blisko 20 milionów złotych. W Hollywood mówi się, że była gwiazda "Dwóch i pół" chce jak najszybciej sprzedać posiadłość, bo ze względu na liczne procesy, które toczą się przeciw niemu, aktor może wkrótce bardzo potrzebować pieniędzy.Źródło: celebrity-gossip.net

Foto: BE&WDodał(a): Ola Wójcik , Czwartek 02.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×