Chcesz mieć piękną cerę na wiosnę? Pomoże Ci w tym Skin Coach!

Czy znasz już bestsellerową książkę Bożeny Społowicz pt. "Skin Coach"? Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić!

skincoachmainmian.jpg

Obecnie niemal każda z nas boryka się z wieloma problemami skórnymi, a trądzik, nawet u osób dorosłych jest już tak popularną przypadłością, że... zaczął "pokazywać się na salonach". Jak to? - zapytasz. No właśnie - okazuje się, że w świecie mody nie ma rzeczy niemożliwych... Na wybiegach najsławniejszych projektantów zaczęto ostatnio zatrudniać modeli, którzy albo mają rzeczywisty problem z trądzikiem, albo są tak dobrze ucharakteryzowani

Jednak czy można zgodzić się na to, aby trądzik lub jakakolwiek inna przypadłość skórna stały się "modne" i zaprzestać ich leczenia? Oczywiście, że nie! Zwłaszcza, że wypryski na twarzy i wszelkiego typu niepokojące reakcje naszej skóry zawsze oznaczają, że organizm chce nam przez nie coś zakomunikować. I nie warto z nimi żyć, skoro można z nimi ostatecznie skończyć. Jak to zrobić? O tym właśnie przeczytasz w bestsellerowej książce Bożeny Społowicz - "Skin Coach". 

Co znajdziemy w tej godnej uwagi pozycji? Na pewno cenne rady dla wszystkich, którzy zmagają się z niedoskonałościami skóry, ale w holistycznym ujęciu. Nie będą to bezduszne stwierdzenia, jakie czasem można przeczytać na forach lub usłyszeć od specjalistów, ale przesłanie od kogoś, kto wydaje się, że chce pomóc nam, kobietom, w zyskaniu pięknego wyglądu, wolnego od niedoskonałości i ton makijażu, którymi staramy się je ukryć. Uchylając jedynie rąbka tajemnicy odnośnie treści zawartych w książce, powiem tylko, że do uzyskania pięknej cery, być może wcale nie potrzeba Ci kolejnej maści lub kremu, ale... ciepłego śniadania?


A co na temat książki mówi sama jej autorka? 

"Skin Coaching radykalnie zmieni twoje myślenie o własnej skórze. Napisałam tę książkę, bo zauważyłam, że zbyt wiele kobiet pogodziło się z faktem, że ich cera jest i pozostanie niedoskonała. Nie musi tak być! Pomogę ci zadbać nie tylko o twoją skórę, ale także o zdrowie i samopoczucie. Nauczę cię, jak odpowiednio pielęgnować cerę i nie wydać fortuny. Powiem, co jeść, by spowolnić starzenie skóry. Doradzę, jak zredukować zawartość kosmetyczki nawet o 90%, i sprawię, że bez makijażu będziesz wyglądać pięknie. Gotowa na rewolucję w rytmie slow? Bez obaw! Ty i twoja skóra będziecie zachwycone."


Bożena Społowicz na Instagramie 

Książkę Skin Coach już niedługo będziesz mogła wygrać u nas w serwisie!

#staytuned! 

skincoachmainksiazka.jpg


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 31.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
nie kupowac, pełno błędów
Dodano: 2017-05-07 20:53:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×