Chłopak Paris Hilton wytatuował sobie jej imię niecodzienną czcionką... Gwiazda pochwaliła się tym w sieci

Czy to jest jeszcze normalne?

hitlonowatatuazmain.jpg

W dzisiejszym świecie tatuaże są często uważane są za swoisty symbol emocji i łączących ludzi więzi. Nie inaczej sprawa wygląda chyba w związku Paris Hilton i jej ukochanego - Chrisa Zylki. 

Związek dwojga zakochanych od dłuższego czasu kwitnie w najlepsze, w sieci znaleźć możemy sporo ich zdjęć z randek i wspólnych wypadów, a teraz nawet nieco więcej. Jak się bowiem okazuje, zakochany po uszy w celebrytce Zylka postanowił uhonorować swoją dziewczynę w wyjątkowy sposób, mianowicie... wytatuował sobie jej imię disneyowską i do tego całkiem sporą czcionką na ręku. 

Uszczęśliwiona tym faktem celebrytka pochwaliła się tatuażem na swoją cześć całemu światu, udostępniając zdjęcie ręki ukochanego w mediach społecznościowych, a w Internecie zawrzało. 

Co Zylka miał na myśli, wybierając tego typu czcionkę? Czy disneyowski rodzaj pisma oznacza, że z Paris żyje mu się jak w bajce? Na to wygląda. Paris napisała na swoim Instagramie, że jej chłopak czcionkę wytłumaczył faktem, iż jest ona "jego bajkową księżniczką".

Co myślisz na temat tego typu tatuaży? Cóż, zdania wydają się być bowiem podzielone. Naszym zdaniem, wykonywanie tego typu tatuaży jest jednak dość ryzykowne... Co o tym sądzisz?

Zobacz, jak wygląda tatuażowe wyznanie miłości Paris przez jej chłopaka:


Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 20.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar