"Ciemniejsza strona Grey'a" z nowym reżyserem!

"50 twarzy Grey'a" stało się niekwestionowanym hitem. Rzesze fanów czekają już na kolejne części, których jednak nie wyreżyseruje już Sam Taylor-Johnson.

ciemniejsza strona greya.jpg

"Ciemniejsza strona Grey'a" z nowym reżyserem!

Premiera pierwszej części "50 twarzy Grey'a" była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Sukces filmu przerósł oczekiwania nie tylko widzów, ale i producentów. Nie ma się co zatem dziwić, że fani z niecierpliwością czekają na kolejne części.

Po wielu spekulacjach, które donosiły, że główny bohater zostanie zagrany przez innego aktora, Jamie Dornan potwierdził jednak, że to nadal jemu przypadnie ten zaszczyt i w kolejnych częściach będzie tym, który odtworzy rolę słynnego Christiana Grey'a.

Zmiany jednak nastąpią. Wczoraj reżyserka Sam Taylor-Johnson wydała oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że nie jej przygoda z filmem się kończy i nie będzie ona reżyserować kolejnych części.

 

- Reżyserowanie 50 twarzy Grey'a było dla mnie niezwykłą podróżą, za którą jestem ogromnie wdzięczna. Nawiązałam bliskie i trwałe relacje z obsadą, producentami i całą załogą, w szczególności z Dakotą i Jamiem. - mówi reżyserka i dodaje - Osobie, która podejmie się tego wyzwania życzę sukcesów i tego, by była to tak samo wielka przygoda i wyzwanie jak było dla mnie. 

Zobacz też: ZOBACZCIE KOLEKCJĘ BIELIZNY INSPIROWANĄ FILMEM "50 TWARZY GREYA" 

Sam Taylor-Johnson nie jest jedyną, która opuszcza zespół. Według doniesień z udziału w kolejnych częściach zrezygnowała także scenarzystka Kelly Marcel. Kto je zastąpi? Tego jeszcze nie wiadomo.

Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na kolejne części. Planowane rozpoczęcie produkcji do drugiej części, czyli "Ciemniejszej strona Grey'a" ma się odbyć już w 2016 roku.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 26.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Pewnie autorka ksiazki tak je denerwowala bo wtracala sie we wszystko ze laski mialy dosc:P
Dodano: 2015-04-05 16:27:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×