"Co może dla nas zrobić psychologia"

Kompletny i osobisty przewodnik o terapiach, które pomagają osiągnąć szczęście, cieszyć się równowagą, optymizmem i kreatywnością.

Co może dla nas zrobić psychologia

Jak psychologia może nam pomóc? zbiera po raz pierwszy wiadomości o najważniejszych rodzajach terapii psychologicznych – zarówno oficjalnie uznanych, jak i alternatywnych – które mogą pomóc w zrozumieniu samego siebie i ułatwić przezwyciężenie negatywnych stanów psychicznych.


Podaje ciekawe informacje – poparte konkretnymi przykładami – o zasadach i sekretach różnych terapii i ich zastosowaniach praktycznych, aby ułatwić czytelnikowi wybranie takiej, która będzie dla niego najbardziej stosowna. W jasny i zwięzły sposób przedstawione są najważniejsze terapie pomocne m.in. w przypadkach: depresji, stresu lub lęków, hipochondrii, trudności w uczeniu się zaburzeń osobowości, problemów seksualnych nieprzystosowania, braku motywacji i pustki egzystencjalnej.


Claudio Aros ukończył Nauki Ekonomiczne na Uniwersytecie Barcelońskim. Po zetknięciu się z dziełem Carla Rogersa - wybitnego przedstawiciela psychologii humanistycznej -  postanowił studiować psychologię i odtąd poświęcił się tej dziedzinie wiedzy. Obecnie jest doradcą do spraw personalnych i autorem książek o psychologii. Prowadzi wykłady i popularyzuje wiedzę psychologiczną.

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Redakcja , Wtorek 19.04.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
asiawil
Fajna ksiązka na prezent...
Dodano: 2011-05-18 11:47:04 Zgłoś nadużycie
damianultras
Jestem za!
Dodano: 2011-05-18 04:44:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×