Co na walentynki

Kiedy znaleźliśmy swoją wymarzoną drugą połówkę, to marzymy o tym, żeby była ona z nami szczęśliwa. Niestety na co dzień nie mamy czasu okazywać jej uczuć.

Zresztą ciągłe powtarzanie jak bardzo się kocha może być w pewnym momencie nudne. Na szczęście jest jeden taki dzień w roku, który staramy się spędzić razem. Są to oczywiście Walentynki, które od dawna uznawane są za święto miłości. Oczywiście długo przed tym świętem zastanawiamy się jaki prezent na walentynki wybrać. Najczęściej jest to coś intymnego i niezbyt drogiego. Często szukamy informacji w Internecie na temat tego co na walentynki jest odpowiednie. Jednak przecież nie o prezenty w tym święcie chodzi, ale o to, żeby móc razem spędzić czas. Wystarczy naprawdę drobny upominek, żeby wieczór był udany. W końcu nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu dla siebie. Przygotujmy więc w tym dniu romantyczną kolacje ze świecami oraz postarajmy się nową i ładną bieliznę. Z całą pewnością nasz partner będzie zachwycony. Mężczyzna natomiast nie może zapomnieć o różach dla kobiety
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karen
Róża na walentynki jest jak najbardziej oczekiwana, tylko szkoda, że tak szybko zwiędnie:-(
chciałabym dostać taką czerwoną różę z szorto-stringów, widziałam taką w jednym sklepie internetowym z uroczymi prezentami. Marzę o niej, może mój facet wpadnie na taki pomysł i mi ją kupi!
Dodano: 2012-01-28 21:10:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×