Co powiecie na buziaka z zaskoczenia? Zobaczcie nietypowy eksperyment

Cenicie swoją przestrzeń intymną, czy może nie miałybyście nic przeciwko buziakowi od obcej osoby?

Co powiecie na buziaka z zaskoczenia? Zobaczcie nietypowy eksperymentaCo powiecie na buziaka z zaskoczenia? Zobaczcie nietypowy eksperyment

W internecie pojawiło się kolejne topowe nagranie. Wideo nosi nazwę "Kiss Me NYC". Zarejestrowane zostało na nim nietypowe doświadczenie, które ma miejsce na jednej z nowojorskich stacji metra. Farah Brook zapowiada bowiem, że zamierza całować przypadkowych ludzi i liczy na to, że nic jej się nie stanie.

Zobaczcie także: Jak nie całować?

Jak mówi, tak też robi. Dziewczyna wybiera osobę z tłumu i na początku pyta o to, jak dojechać w wybrane miejsce. Jednak po chwili zamyka oczy i zaczyna zbliżać się do osoby, z którą rozmawia. Gdyby to był obrazek zakochanej pary, to zapewne wydałoby się to romantyczne, ale przy takim eksperymencie łatwiej o zaskoczenie i oburzenie, aniżeli romantyzm. Warto zauważyć, że w tle rozlega się utwór "Kiss me" Sixpence None the Richer.

Z jaką reakcją się spotkała?

Niektóre osoby delikatnie ją odpychały, inne odskakiwały, a jeszcze inne po prostu odchodziły od Farah zostawiając ją samą na środku peronu. Mimo wszystko dziewczyna próbowała nadal, aż trafiła na chłopaka, który był chętny do pocałunku. Na początku pojawiło się u niego zaskoczenie, ale w efekcie końcowym zdecydowanie postanowił skorzystać z okazji.

Pomimo tego, że tak wiele osób reagowało szokiem, złością i zostawiało ją na stacji uważając za osobę niezrównoważoną, na szczęście Farah nie spotkała się z żadnym aktem przemocy.

Doświadczenie wydaje się być całkiem ciekawe i z zainteresowaniem oglądamy zarejestrowany materiał, ale czy w rzeczywistości sami chcielibyśmy aby do nas podeszła obca osoba i próbowała nas pocałować? Jak my zareagowalibyśmy? Myślicie, że w jakiś inny sposób niż mieszkańcy Nowego Jorku? Przy rosnącej liczbie doniesień o nietypowych chorobach raczej pojawiłby się strach, niemniej zobaczcie ciekawe nagranie.


Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Piątek 03.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Jak nie całować?

    Jak nie całować?

    Pocałunek to nie tylko kontakt ust. Zobaczcie, co kryje się pod tą na pierwszy rzut oka prozaiczną czynnością i jak tego lepiej nie wykonywać. czytaj więcej