Co się działo za kulisami pokazu Victoria's Secret? Zobacz zdjęcia!

Kolejny pokaz bielizny marki Victoria's Secret już za nami! Zobacz piękne zdjęcia zza kulis tego wyjątkowego show!

victoriasmainmain.jpg

Coroczne zimowe pokazy bielizny marki Victoria's Secret to prawdziwe święto popkultury, na które fani marki oraz współpracujących z nią modelek czekają cały rok. A jest na co czekać - show Victoria's Secret to bowiem prawdziwa uczta dla oczu. Nie dość, że po wybiegu przechadzają się niemal idealne kobiety, to na kolana powala również aranżacja pokazu oraz - oczywiście - prezentowana bielizna. 

Nie inaczej było wczoraj. Tegoroczne show odbywało się bowiem w Paryżu w Grand Palais - kultowym dla świata mody miejscu, gdzie do tej pory organizowane były pokazy takich domów mody jak Chanel czy Saint Laurent.

Na scenie obok Aniołków Victoria's Secret zobaczyć i posłuchać można było również Lady Gagę, The Weekend oraz Bruno Marsa. Na wybiegu nie zabrakło najsłynniejszych modelek świata, w tym gorących nazwisk ostatnich sezonów - Kendall Jenner oraz sióstr Hadid - Gigi i debiutującej w tym roku na pokazie Victoria's Secret - Belli. 

Obejrzyj pokaz!

Już niedługo, po raz pierwszy w całości, będzie można obejrzeć wczorajszy pokaz Victoria's Secret w polskiej telewizji. Aniołki Victoria's Secret zagoszczą w domach widzów kanału TLC już pół godziny po północy 1 stycznia! Obecność na pokazie obowiązkowa! Nie możesz tego przegapić! Oglądaj TLC o godzinie 00:30, 1 stycznia 2017 r. Zanim jednak zobaczysz pokaz, obejrzyj zdjęcia Aniołków zza kulis pokazuZobacz zdjęcia:  

Angel Fitting photo 2.jpg

zdjęcia: Instagram.com, materiały prasowe TLC Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 01.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×