Co tym razem reklamuje kotka Karla Lagerfelda?

Kotka znanego projektanta pojawiła na się zdjęciach z najnowszym modelem Opla Corsa. Zobaczcie, jak to robi. Co o tym myślicie?

Choupette

Przyzwyczailiśmy się do tego, że twarzami kampanii znanych marek (nawet samochodowych), zazwyczaj są gwiazdy. Zapewne wiele z was pamięta, kiedy to Anna Mucha była twarzą Mercedesa, czy Agnieszka Radwańska reklamowała Lexusa. Tym razem jednak jest inaczej. Najnowszy model Opla Corsy reklamuje Choupette - kotka znanego projektanta. Przypominamy, że zwierzątko niedawno miało linię kosmetyków sygnowanych swoim imieniem. 

„Corsa, Karl i Choupette” to tytuł otwartej w Berlinie wystawy fotografii wykonanych przez Karla Lagerfelda. Dwanaście zdjęć jego autorstwa złożyło się na kalendarz promujący nowy model Opla Corsy. Oprócz nowego samochodu, główną modelką podczas sesji zdjęciowej była Choupette - ulubienica twórcy.

Jak wiadomo, projektant jest miłośnikiem kotów, dlatego też jego zwierzątko znajduje się na większości fotografii w kalendarzu, lecz nie zapomniano także o drugim bohaterze tej sesji, jakim był Opel Corsa.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć, kliknijcie TUTAJ.  Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 07.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×