Co wiemy o Maddince?

Choć pewnie nie wszyscy ją kojarzą, to na pewno wiele z was dzisiaj usłyszało o jej śmierci. Kim zatem była Maddinka?

Co wiemy o Maddince

Maddinka to tak naprawdę Martyna Ciechanowska, 27-letnia blogerka. Na co dzień jednak posługiwała się głównie pseudonimem. Pochodziła ze Szczecina, lecz od jakiegoś czasu mieszkała w Warszawie

Stała się sławna jako blogerka, ale dużym zainteresowaniem cieszył się także jej kanał na YouTube. Charakteryzowała się zamiłowaniem do kapeluszy, długich spódnic i plecaków. 

Jednak nie tworzyła materiałów tylko o modzie. Mogliśmy czytać i oglądać jej porady także na temat urody i muzyki, choć wiedziała, że te akurat nie cieszą się największą popularnością. Przyznawała, że uwielbia słuchać Johna Mayer'a i Grzegorza Turnaua. Prywatnie lubiła oglądać serial "Gra o tron". Z wykształcenia była dietetykiem i mówiła, że przepada za sushi.

Maddinka była niezwykle popularna. Jej fanpage na Facebooku lubi ponad 34 tys. fanów, a na Instagramie obserwuje ponad 21 tys. użytkowników. 

Stanem zdrowia dziewczyny martwiono się już od kilku dni, ponieważ w ubiegłym tygodniu umieściła zdjęcie ze szpitala.  

Wczoraj na jej blogu pojawił się jednak wstrząsający wpis, który dodał jej chłopak Jan, z którym była w związku od 9 lat i tworzyła projekt #TheTwoOfUs: Maddy już z nami nie ma. Odeszła nad ranem, w ubiegły wtorek, w szpitalu.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. 

W blogosferze i nie tylko, zawrzało. Wszyscy wspominają Maddinkę, a niektórzy się zastanawiają, czy jej śmierć to prawda. 

Fani są pogrążeni w żałobie, a na profilach blogerki płoną wirtualne znicze. 

Wśród komentarzy możemy przeczytać: 

[*] Spoczywaj w pokoju [*] Za szybko, Wielka Szkoda Będę pamiętać jako blogerkę, jedną z najlepszych!

Straszna, straszna wiadomość. Nie wyobrażam sobie co czujesz, Janie. Z całego serca - współczuję.
padding: 0px 4px;"> Na blogu pojawił się konkurs z Head&Shoulders! Który wariant pasuje do Was najbardziej? Sprawdźcie! #wyrazswojstyl #selfie #me #newhair #instagood #instalike nowa fryzura by Grzegorz Duży @salonyshakeyourhead 😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Martyna Ciechnowska (@maddinka)

Zobaczcie także:Foto: Instagram

Dodał(a): Anka P. , Środa 08.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×