Cudowne! Zobacz, jak wygląda artystyczne połączenie światła, wody i muzyki na pokazie fontann!

Gwarantujemy - będziesz zachwycona tym widokiem!

fontannamain.jpg

Dubaj to interesujące i zadziwiające miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

To właśnie tam znajduje się największy na świecie system fontann, których działanie poddane jest choreografii. 

Fontanny te zostały zaprojektowane przez firmę WET Design, która mieści się w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i słynie z projektu pięknych fontann przy Hotelu Bellagio Lake w Las Vegas

Romantyczne fontanny w Dubaju 

Fontanny w Dubaju oświetlane są przez prawie 7 tysięcy świateł i 25 kolorowych projektorów, a pokazom z ich udziałem towarzyszy najpiękniejsza muzyka z całego świata. Widowisko zapiera dech w piersiach tysiącom turystów z całego świata... dziennie! 

Jeśli nie masz w planach wycieczki do Dubaju, nic straconego! Dziś u nas możesz zobaczyć, jak pięknie wygląda połączenie widowiska wodnego z artystycznym oświetleniem oraz piękną muzyką. Całość prezentuje się szalenie romantycznie. 

Nie musisz jechać tak daleko! 

Naszym zdaniem, to sceneria wprost idealna np. na aranżację romantycznych zaręczyn. I aby tak je urządzić nie trzeba wcale jechać aż do Dubaju. Wiele pięknych fontann z aranżowanymi wokół nich widowiskami znajdziemy nie tylko w całej Europie, ale również w naszych rodzimym kraju, wystarczy tylko poszukać! Wiele miast, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy szybko robi się ciemno, oferuje mieszkańcom i turystom takie artystyczne przedsięwzięcia! A jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda w Dubaju, film znajdziesz poniżej. 

Zobacz film prezentujący to piękne widowisko!

źródło, zdjęcie: Youtube


Zobacz też: Jak powinny wyglądać tradycyjne zaręczyny?  




Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 14.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×