Ćwicz jak francuskie dziewczyny!

Bez większego trudu utrzymuj szczupłą sylwetkę dzięki 5-ciu prostym ćwiczeniom.

jak ćwiczą francuski.png

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego nigdy nie widzisz Francuzki biegającej w spodniach od jogi? Amerykanki, Brytyjki, Niemki - owszem. Często nawet na ulicach paradują w sportowych ubraniach. Ale francuskie dziewczyny? Oto dlaczego nigdy nie spotkasz ich tak ubranych!

Zobacz też: Szpilki czy balerinki? Zobacz, jak podejmują decyzję stylowe Francuzki! 


Francuzki słyną z niepowtarzalnego stylu, który zawsze i bez większego trudu prezentuje się elegancko i na czasie. Mimo, iż w modzie od kilku sezonów można zaobserwować wszędobylskie adidasy (ze świetnymi przyozdobieniami), to jednak ciężko spotkać w nich paryskie dziewczęta wraz z zestawem legginsów i sportowego stanika. Dlaczego tak się dzieje? Wyjaśnia to w prosty sposób Caroline de Maigret. Zobacz, jak ćwiczy się we Francji w filmie nakręconym przez Vogue.com.


Generalna zasada opiera się na 5-ciu prostych krokach: 

1. Rozgrzewka. Może być ta w postaci smacznej herbaty.

2. Cardio… za które uważa się przechadzki po pięknych, francuskich ulicach.

3. Ćwiczenia na ręce. We Francji uznaje się dobry trening po 10 minutach próby złapania taksówki, najlepiej w centrum Paryża i to w godzinach szczytu. Równie dobrym ćwiczeniem jest kupowanie w sklepie - sięganie do najwyższych półek pomoże wyćwiczyć najbardziej oporne ramiona i ręce.

4. Ćwiczenia na nogi. Tu również przydatne będą zakupy. We Francji wiele dyskontów jest bardzo małych, toteż na dolnych półkach możesz znaleźć produkty, których właśnie szukasz. Dozwolone jest również przekładanie nogi na nogę, uznawane za znak rozpoznawczy stylowych kobiet.

5. Uspokojenie ciała. Wcale nie musisz się kłaść i wykonywać serii wdechów oraz wydechów. Wystarczy, że uzupełnisz płyny ulubionym winem. 

Sprawdź też: Dlaczego Francuzki nie tyją? 


To wszystko jest tak bardzo francuskie! Oczywiście warto wziąć cały filmik z przymrużeniem oka - to bardziej zabawne aniżeli prawdziwe. 


Źródło: Vogue.com

Zdjęcie: screenshot thescene.com


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 11.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Galicka O.
seks oralny? :D hahhaha. oj ludzie, ćwiczcie jak chcecie, nawet jeśli miałby to być po porostu spacer na dzien :) a jak ktoś chce schudnąć, to już lepiej sięgnąć po tabsy takie jak iqgreen, to przynajmniej efekt murowany przy takim stężeniu CGA i innych naturalnych składników..
Dodano: 2016-05-17 10:20:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×