Cybex by Jeremy Scott - polska premiera już za nami!

Przeczytajcie relację z tego wydarzenia!

głowne mk.jpg

Polska premiera najnowszej kolekcji CYBEX by Jeremy Scott odbyła się 1 marca podczas eventu w warszawskim domu handlowym MYSIA 3. W wydarzeniu wzięli udział styliści, dziennikarze oraz osoby z pierwszych stron gazet, a wśród nich prezenterka Kasia Burzyńska, była Miss Polonia Rozalia Mancewicz oraz stylistka Kaja Śródka wraz z prezenterem TVN Turbo Patrykiem Mikiciukiem. Produkty z linii CYBEX by Jeremy Scott wprawiły w zachwyt wszystkich zgromadzonych.

W skład kolekcji wchodzi wózek CYBEX PRIAM z siedziskiem Lux, gondola PRIAM, nagradzany fotelik dla niemowląt Aton Q oraz nosidełko 2.GO. Na wszystkich produktach CYBEX by Jeremy Scott pojawiły się złote skrzydełka, będące znakiem rozpoznawczym Jeremy’ego. Podpis amerykańskiego projektanta znalazł się również na stylowej torbie pielęgnacyjnej i śpiworku. Slogan kolekcji „Adults Suck Then You Are One” został umieszczony na limitowanej edycji t-shirtów i czapek. Wózek PRIAM CYBEX by Jeremy Scott jest kompatybilny ze wszystkimi dodatkami marki: parasolem, moskitierą, kid board, uchwytem na kubek i nartami!

W dniach od 2 do 13 marca produkty z limitowanej kolekcji CYBEX by Jeremy Scott można obejrzeć i zamówić w Pop-Up Store w domu handlowym MYSIA 3. Od połowy marca kolekcję będzie można nabyć w wyselekcjonowanych sklepach w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na: www.cybex-online.com

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Materiały prasowe 


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 10.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar