"Czego kobiety zazdroszczą mężczyznom?" - Zobaczcie ciekawy filmik

Czy jest coś, czego kobiety mogą zazdrościć mężczyznom? Postanowiono zapytać o to kilka pań - zobaczcie jakie były ich odpowiedzi.

czego kobiety zazdroszczą.jpg

"Czego kobiety zazdroszczą mężczyznom?" - Zobaczcie ciekawy filmik

 

Wszyscy od zawsze wiemy, że mężczyźni różnią się od kobiet. Nie bez powodu bardzo żywe jest powiedzenie, że kobiety są z wenus, a mężczyźni z marsa.

Nie tylko dotyczy to naszej fizyczności, ale także sposobów postrzegania świata i odbierania go. To wszystko sprawia, że czasem może zazdrościć sobie wzajemnie tego czego nasza płeć nie ma, a przeciwna posiada. Czego zatem kobiety mogą zazdrościć mężczyznom?

Zobacz też: CO TO ZNACZY BYĆ MĘŻCZYZNĄ? ZOBACZCIE NIEZWYKŁY FILMIK 

Cóż, każda z nas zapewne mogła by wymienić kilka cech, którymi panowie mogą się poszczycić, a którymi my nie zostałyśmy obdarowane.

 

Hajlajt postanowiło zapytać o zdanie same zainteresowane. Stworzono krótki film, w którym grupa kobiet stara się odpowiedzieć na to własnie pytanie. 

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Cały temat został potraktowany przez uczestniczki z przymrużeniem oka, a same odpowiedzi pań były dość zabawne. Przyznać jednak trzeba, że niektóre z nich powtarzały się zdecydowanie często. Czy to oznacza, że naprawdę właśnie tego zazdrościmy panom?

Z pewnością warto zobaczyć ten zabawny i niedługi filmik.

Oto wszystkie odpowiedzi jakich udzieliły kobiety.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 05.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×