"Człowiek na krawędzi"

Najnowszy film twórców "Transformers" i "RED". Po mistrzowsku skonstruowana intryga, znakomite sceny akcji i finał, który zaskoczy każdego.

czlowiek-na-krawedzi-plakat-327x480.jpgJest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament.

Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy?

Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 27.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Ave
a ja .. gorąco polecam film "Rzeż" Polańskiego (obecnie na ekranach kin) Wspaniała "gra słów" Inteligentny film dla inteligentnych Kobietek:-)

pozdrawiam:-)
Dodano: 2012-02-01 12:10:57 Zgłoś nadużycie