Czy gwiazdy dają się nabrać na żarty w Prima Aprilis?

Prima Aprilis to dzień, w którym niektórzy pozwalają sobie nawet na niewybredne żarty. Sprawdźcie, czy gwiazdy także się bawią w ten sposób, ale też czy nabierają się na żarty innych.

Czy gwiazdy dają się nabrać na żarty w Prima Aprilis?

1 kwietnia to dzień, kiedy możemy sobie z kogoś zażartować i raczej nie będzie nam to zbytnio rozpamiętywane, lecz wszystko oczywiście ma swoje granice. Portale społecznościowe dzisiaj przeżywają prawdziwy szturm żartów. Czy gwiazdy także świętują Prima Aprilis?

Piotr Rubik twierdzi, że jest raczej dobrym żartownisiem i udaje mu się wkręcać ludzi, lecz przede wszystkim musi mu się chcieć to robić, ale bardzo ciężko mu nabrać żonę, ponieważ znają siebie i swoje poczucie humoru już tak dobrze, że niełatwo im się wzajemnie nabrać. Poza tym w Prima Aprilis są oni szczególnie wyczuleni na wszelkiego rodzaju podejrzane informacje.

Dawid Podsiadło uważa, że kiedy miałby kogoś wkręcić, to poradziłby sobie z tym zadaniem znakomicie, ponieważ ma w sobie cechę, która pozwala mu wiarygodnie mówić nieprawdę. Najbardziej lubi on wkręcać telefonicznie, ale np. kolegom z zespołu nie robi tego typu żartów.

Joanna Moro także twierdzi, że akurat żarty dobrze jej wychodzą. Z kolei Kayah przyznaje się, że jest osobą, którą łatwo nabrać, ponieważ wierzy w ludzi. Cezary Żak ma bardzo wyczulone oko i ucho na wkręcających i nie daje się nabrać nawet przez żonę, czy dzieci.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak gwiazdy żartują, zobaczcie cały materiał przygotowany przez Agnieszkę Jastrzębską dla DDTVN, który znajdziecie TUTAJ.Dawid Podsiadło

Czy gwiazdy dają się nabrać na żarty w Prima Aprilis?


Joanna Moro


joanna-moro


Piotr Rubik

piotr-rubik

Kayah

kayahZobaczcie także:Źródło: DDTVN
Foto: KAPiF
Dodał(a): Anka P. , Środa 01.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×