Czy jesteś w stanie wytłumaczyć, jak ta kobieta krzyżuje nogi?

Potrafisz tak wygiąć nogi?

kobieta w metrze cover.jpg

Kiedy wpadłam na ten obrazek, złapałam się na tym, że też często siedzę wygięta jak "ruski paragraf". Nogi skrzyżowane w kolanach i jeszcze lewa stopa “zwinięta” na drugiej.  Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, skąd w kobietach bierze się ochota na takie gimnastyki, ale od tamtej pory zaczęłam się obserwować i zauważyłam, że takie praktyki zdarzają mi się nader często: w pracy, w domu, w kawiarni, na poczcie czy w metrze (chociaż to ostatnie najrzadziej).

Zobacz też: Najdziwniejsze selfie świata? 


Rozejrzałam się też dookoła - kobiety faktycznie tak robią!


I chociaż przeprowadziłam wywiad środowiskowy wśród moich koleżanek, to do tej pory nie wiem skąd to się w nas bierze. Moje jedyne racjonalne wytłumaczenie, to że jednak w dzieciństwie naoglądałyśmy się pięknie siedzących aktorek i modelek, co pozostawiło jakiś obraz w naszej głowie do naśladowania.

Polecamy: Czego nauczyłam się z Seksu w Wielkim Mieście? 


Ale wracając do meritum: jeden z użytkowników portali imgur.com udostępnił zdjęcie nóg pewnej pani siedzącej w metrze. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta sama pani… ma zwinięte nogi jak mała spirala. Użytkownik zapytał szeroko pojęty Internet, czy to normalne i jak ta pani była w stanie to zrobić, nie wierząc w kobiecą skrętność kości.


Odezwa kobiet była w większości jednogłośna: wszystkie tak potrafimy. I co gorsza, wszystkie tak robimy.


Drogie Panie, starajmy się w miarę panować nad swoimi tikami i przyzwyczajeniami - wszystkie mamy przecież takie piękne nogi! Zamiast robić z nich skręcony warkoczyk, może lepiej zastawić kostkę za kostką i ściągnąć kolana?

Przeczytaj też: 10 dziwacznych zdjęć, które robią wodę z mózgu! 


kobieta w metrze.jpg

Źródło: imgur.com


Źródło: Mashable.com

Zdjęcie: imgur.com


Dodał(a): Magda Zdanowska , Poniedziałek 27.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Kopiowały mnie koleżanki w szkole, jak tak siedziałam. Teraz jak mam 29 i jakoś nauczyłam się siedzieć w stylu księżniczki.
Dodano: 2016-06-28 09:36:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×