Czy Paulina Krupińska podrywała facetów?

Czy Miss Polonia 2012 brała sprawy w swoje ręce? Sprawdźcie co opowiedziała.

Czy Paulina Krupińska podrywała facetów

Paulina Krupińska należy do najbardziej rozpoznawanych modelek. W 2012 roku sięgnęła także po koronę Miss Polonia. Piękna gwiazda przyznaje, że nigdy nie zdarzyło jej się jako pierwszej poderwać chłopaka, jeśli jednak ten jej się podobał, to patrzyła na niego wymownie lub odwzajemniała spojrzenie. Modelka kokietowania wzrokiem nauczyła się podczas pracy w reklamie, gdzie spojrzeniem musiała sprzedać produkt.

Spojrzenie przykuwa uwagę, dlatego reklamowany produkt łatwiej się sprzedaje. Ucząc się tego w modelingu, łatwo to było później przenieść na życie codzienne. Jeżeli ktoś mi się podobał, to chciałam utrzymać kontakt wzrokowy i ten wzrok był bardziej maślany, zupełnie inny niż kiedy się patrzy na osobę napotkaną na ulicy. Nie wykorzystywałam tej umiejętności w sposób perfidny. To było raczej na takiej zasadzie, żeby kogoś zaintrygować, zainteresować - mówi Paulina Krupińska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Modelka nie widzi niczego złego w tym, żeby podczas spotkania czy imprezy to kobieta wykonała pierwsze spojrzenie w stronę chłopaka, który się jej podoba. Do niego jednak ma należeć nawiązanie znajomości.

Jestem staroświecka. Czekam, aż mężczyzna wykona pierwszy gest. Uważam, że rolą mężczyzn jest zdobywanie kobiet, a ja się temu poddaję. Wychodzę z założenia, że jeżeli komuś dobrze z oczu patrzy, to jest dobrym człowiekiem. Moja kobieca intuicja nigdy mnie jeszcze nie zawiodła i raczej się to sprawdza - podkreśla modelka.Zobaczcie wywiad z Pauliną Krupińską:
Zobaczcie także:Źródło: Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 12.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-11)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (75)

Awatar
Anonim
Thanks for sharing nice information with us. i like your post and all you share with us is uptodate and quite informative, i would like to bookmark the page so i can come here again to read you, as you have done a wonderful job.
https://camera-nomao.com/
Dodano: 2018-10-15 20:22:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
I really enjoyed reading this post, big fan. Keep up the good work andplease tell me when can you publish more articles or where can I read more on the subject?
http://www.mysticriverties.com/garage-doors-selecting-automated-garage-door/
Dodano: 2018-10-15 11:07:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. From the tons of comments on your articles, I guess I am not the only one having all the enjoyment here! keep up the good work
http://liteblue employee login
Dodano: 2018-10-12 18:36:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing.
http://www.golfcarecompany.com/largest-holiday-hotel-and-casino-in-mlifeinsider-las-vegas/
Dodano: 2018-10-11 14:30:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the post.
http://mikangift.com/
Dodano: 2018-10-11 09:20:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Interesting and amazing how your post is! It Is Useful and helpful for me That I like it very much, and I am looking forward to Hearing from your next..
http://mikangift.com/
Dodano: 2018-10-11 09:14:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
I'm glad I found this web site, I couldn't find any knowledge on this matter prior to.Also operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, im always look for people to check out my web site.
https://www.hamptonbayfanswebsite.net
Dodano: 2018-10-07 14:51:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
This is a smart blog. I mean it. You have so much knowledge about this issue, and so much passion. You also know how to make people rally behind it, obviously from the responses.https://www.hamptonbaylightingcatalogue.net/
Dodano: 2018-10-07 11:47:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wow i can say that this is another great article as expected of this blog.Bookmarked this site..
autolikesfree
Dodano: 2018-10-02 13:43:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wow i can say that this is another great article as expected of this blog.Bookmarked this site..
autolikesfree
Dodano: 2018-10-02 13:43:16 Zgłoś nadużycie
1  2  3  4  5  6  7  8  »

Zobacz również

×