Czy Rihanna naprawdę JEST W CIĄŻY?

Ostatnie zdjęcia wokalistki wywołały lawinę pytań...

isrihannapregnantFFN_NYFW_Fendi_OTA_021315_51653509.jpg

Nie da się ukryć, że Rihanna ostatnio przytyła. Zauważyli to wszyscy, a sama wokalistka skomentowała zmianę sylwetki w typowym dla siebie, ironicznym stylu za pomocą dość zabawnego zdjęcia na Instagramie:

Ostatnio natomiast Rihanna często pokazuje się publicznie przy okazji promocji filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w reżyserii Luca Bessona, w którym gra jedną z ról. Na publiczne pokazy filmu i spotkania z widzami Rihanna do tej pory wybierała dość osobliwe stylizacje, które podzieliły jej fanów. Część z nich jest zachwycona obecnym stylem wokalistki, druga część z kolei zarzuca jej, że stylizacje są nietrafione i mają na celu jedynie tuszować jej większą sylwetkę. 

Na ostatnim wystąpieniu publicznym, w czerwonej sukni domu mody Giambatista Valli, podczas premiery filmu w Londynie, wszystkie oczy skierowane były na Rihannę. Nie tylko z powodu imponującego biustu, który podkreślał głęboki dekolt w sukience, ale także w powodu kroju, który zdecydowanie maskował wszystko, co znajduje się tuż pod biustem. Według niektórych wokalistka wyglądała jak w kreacji... ciążowej i to właśnie w stanie błogosławionym zaczęto upatrywać powodu jej przybrania na wadze w ostatnim czasie.

Ta teoria pokrywa się ze słowami jednej z przyjaciółek Rihanny, która w ostatnim czasie zdradziła mediom, że zmiana wyglądu wokalistki związana jest z jej życiem prywatnym, ale jej fani nie powinni mieć żadnych powodów do zmartwień. 

Czyżby 29- letnia Riri rzeczywiście spodziewała się pierwszego potomka? Co sądzisz na ten temat? Czekamy na komentarze! 


Zobacz najnowsze zdjęcia Rihanny:

zdjęcia: FameFlynet, Instagram 

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 26.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×