Czy seks sprzeda wszystko? Zobacz co mówi Joanna Koroniewska

Seks zaczyna nas otaczać z każdej strony. Jest wszechobecny czy tego chcemy czy nie. Czy przy jego pomocy można sprzedać wszystko? Co na ten temat mówi Joanna Koroniewska?

Czy seks sprzeda wszystko? Zobacz co mówi Joanna Koroniewska

Czy seks sprzeda wszystko? 

Seks jest już wszechobecny, szczególnie w marketingu. Nagość przestaje nas już razić, a reklama coraz częściej opiera się na skojarzeniach właśnie z seksem. Czy prawdą jest, że seks może sprzedać wszystko? 

Podczas pokazu najnowszej kolekcji projektantów Paprockiego i Brzozowskiego, która zatytułowana została własnie "SEX", Agnieszka Jastrzębska zapytała Joannę Koroniewską, czy seks może sprzedać wszystko?

- Myślę, że sprzedaje, ale zależy co. Seks jest na pewno ważnym elementem marketingu, natomiast wydaje mi się, że sam seks, jeżeli nic nie idzie z nim w parze, jest krótkim komunikatem i tyle. 

 

Trudno nie zgodzić się aktorką. Choć seks obecny jest w wielu dziedzinach i niestety stał się nieodłącznym elementem marketingu to jednak chyba samą seksualnością czy nagością ciężko jest coś wypromować. Społeczeństwo, choć łatwo ulega, to jednak stało się już przyzwyczajone do reklam ze skąpo ubranymi paniami i nie robi to już na ludziach tak dużego wrażenia. A jak aktorka zapatruje się na sam problem nagości?

Zobacz tez: TE GWIAZDY POSTAWIŁY NA KLASYCZNĄ CZERŃ NA POKAZIE P&B 

- Uwielbiam seksowne kobiety, zwłaszcza takie, u których trochę widać, ale trzeba się też domyślać. I tak samo jest z mężczyznami. Kiedy ja widzę pełną nagość, albo prawie pełną, to mnie to kompletnie nie kręci. - mówi Joanna Koroniewska.

Czy zgadzacie się z opinią aktorki?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 07.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • One wybrały blond!

    One wybrały blond!

    Dawniej nosiły ciemny kolor włosów, który od jakiegoś czasu zamieniły na blond. Przedstawiamy Wam gwiazdy, które zdecydowały się na rozjaśnienie koloru swoich włosów. Oceńcie same te… czytaj więcej

  • Joanna Koroniewska na okładce HOT Moda!

    Joanna Koroniewska na okładce HOT Moda!

    We wtorek, 15 października najnowszy, listopadowy numer magazynu HOT Moda ukaże się na rynku. Na okładce pisma zagości piękna i lubiana aktorka - Joanna Koroniewska. czytaj więcej