Czym nie mogą bawić się książęta? Ujawniono, jakie zabawki są zabronione w pokoju George'a i Charlotte!

Zdziwiona?

Untitled collageyoungroyalsmain.jpg

Książę George i księżniczka Charlotte, oprócz tego, że są członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i kandydatami do tronu, są też, a może przede wszystkim, po prostu dziećmi. Nic dziwnego zatem, że na razie główną formą spędzania przez książęta czasu pozostaje zabawa. Jak ujawnił jednak ostatnio magazyn Us Weekly, nie wszystkie typy zabawek są dozwolone w pokojach małego księcia i jego siostry. Z czego nie mogą korzystać George i Charlotte?

Jak się okazuje, w książęcym pokoju dziecięcym zabronione jest używanie gadżetów elektronicznych, takich jak komputery, laptopy czy tablety. 

"Urządzenia elektroniczne są w dużej mierze postrzegane jako zabawki mamusi i tatusia, nie dla dzieci" - twierdzi źródło, które przekazało informację magazynowi.

"Jako dwoje ludzi, którzy wychowali się bez zabawiania się w dzieciństwie tego typu gadżetami, William i Kate preferują, aby ich dzieci bawiły się na zewnątrz i rozwijały swoją wyobraźnię. Oni tworzą bardzo normalną rodzinę" - dodaje komentator z królewskiego otoczenia. 

Jak wynika z doniesień magazynu, książęta nie odczuwają na razie braku gadżetów elektronicznych w swoim życiu. Z artykułu dowiadujemy się także, że 4-letni książę George uwielbia bawić się wszystkim, "co ma koła", a 2-letnia Charlotte, przewrotnie, uwielbia bawić się... księżniczkami. "Nie sądzę, aby ona zdawała sobie sprawę z tego, że sama jest księżniczką" - komentuje osoba ze środowiska rodziny królewskiej. Czy to nie urocze?

Nam bardzo podoba się fakt, że książę William i księżna Kate chcą chronić swoje dzieci przed wpływem mediów społecznościowych i elektroniki najdłużej, jak się tylko da. 

A Ty, co sądzisz na ten temat? Czy pozwalasz lub pozwoliłabyś swoim małym dzieciom korzystać z gadżetów elektronicznych? Czekamy na komentarze!

zabawksiezniczka-charlotte-ksiaze-jerzy-04-wynik-22.jpg

zabawksiezniczka-charlotte-ksiaze-jerzy-05-wynik-22.jpg

zabawksiaze-pt-03-wynik.jpg

zabawiphotos395025.jpg

Źródło: usmagazine.com

zdjęcia: Starstock 

 Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 22.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×