Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!

Dawid Podsiadło wystąpi jako support przed koncertem 30 Seconds to Mars. Amerykanie na Stadionie Miejskim w Rybniku zagrają już 22 czerwca. Szykuje się więc wielkie muzyczne święto. 30 Seconds To Mars to jeden z najbardziej popularnych wykonawców rockowych na świecie, z kolei Dawid Podsiadło jest obecnie najbardziej rozpoznawalną postacią na polskiej scenie muzycznej.

Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!

Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!


Dawid Podsiadło
poważną karierę muzyczną rozpoczął od udziału w programie X Factor. Został jego laureatem i w szybkim tempie zyskał bardzo dużą popularność. Nagrany w 2013 roku debiutancki album "Comfort and Happiness" zrobił prawdziwą furorę. W pierwszym tygodniu płyta zawędrowała na pierwsze miejsce zestawienia OLiS. Z czasem przyszły nominacje do wielu prestiżowych nagród – Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Paszportów Polityki, Fryderyków, Superjedynek. Podsiadło został także laureatem Wiktora w kategorii Gwiazda Piosenki. Ostatnio wystąpił natomiast podczas koncertu TOP na festiwalu TOPtrendy 2014 jako artysta z największą liczbą sprzedanych płyt w Polsce w poprzednim roku.

Warto dodać, że ma także doświadczenie, jeśli chodzi o występy przed wielkimi gwiazdami. W ubiegłym roku Dawid Podsiadło był supportem Lany Del Rey podczas jej koncertu w Polsce
– informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!

Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!

W tej chwili trudno powiedzieć, ile utworów zaśpiewa Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars, ale wiadomo, że do Rybnika wybiera się spora grupa jego fanów.

Organizatorzy koncertu 30 Seconds to Mars przypominają, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl i ticketpro.pl. Sprzedaż jest również prowadzona w salonach EMPIK oraz sklepach Media Markt  i Saturn na terenie całego kraju.Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 04.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar