Deszczowa pogoda w wakacje - zaplanuj sobie czas

Cały okres wakacyjny wcale nie musi być słoneczny, nieraz aura zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednak nie przejmuj się, jeśli na wyjeździe trafisz na deszczową pogodę wtedy także możesz fajnie spędzić czas, wystarczy odpowiednio się przygotować i rozplanować dzień!

deszczowe wakacje.jpg
Maraton filmowy

Jeżeli pogoda nie sprzyja, możesz spędzić przyjemny wieczór w domu! Zaproś przyjaciół i urządźcie wieczór filmowy! Przygotujcie smaczne przekąski, wino i ulubione filmy! Dobrym pomysłem jest także wybór kina i tam nadrabianie zaległości filmowych!

Czas na imprezę

Załóż bardziej imprezowe ciuchy i wybierz się do klubu! To też dobra opcja na wakacyjną deszczową pogodę! Możesz być pewna, że wakacje będą obfitować w ciekawe propozycje imprezowe! Jeśli wyjechałaś do innego miasta, przy okazji możesz zrobić rozeznanie po najlepszych klubach!

Zobacz także: 5 stylizacji na DESZCZ (bez kaloszy!)

Relaks w SPA

Jeśli jest deszczowo i nie masz możliwości zrelaksowania się na plaży, idź do SPA! Zadbasz o kondycję psychiczną, odprężysz się, a nim się spostrzeżesz, kiepska pogoda zniknie i będziesz mogła kontynuować wcześniejsze plany!

Spacer

Bardzo możliwe, że planowałaś pozwiedzać nieznane dotąd rejony miasta, zobaczyć jego zabytki, a pogoda to zepsuła - nie musisz z tego rezygnować!
Wystarczy tylko, że wymienisz garderobę - weź kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy lub cieplejszą kurtkę i parasolkę! Aha, no i nie zapomnij o dobrym towarzystwie!

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Sobota 02.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar