Diana Krall za kilka dni we Wrocławiu!

W najbliższy piątek 16. listopada we Wrocławiu zaśpiewa niepokonana mistrzyni w uwodzeniu głosem - Diana Krall. Artystka będzie gwiazdą Ethno Jazz Festival 2012. Podczas koncertu wokalistka wykona swoje największe przeboje, słynne covery, jak również utwory do tej pory niepublikowane.

Diana Krall

Jej ostatni krążek Quiet Nights był jednym z najchętniej kupowanych albumów jazzowych w historii przemysłu muzycznego. Przez kilkadziesiąt tygodni utrzymywał się na szczytach list w Europie, Ameryce i w Australii. Ten i inne sukcesy Diany Krall, jak na przykład 5 nagród Grammy, są rezultatem nie tylko wyjątkowego talentu artystki i jej osobowości, ale także gruntownej edukacji.

Diana Krall

Ethno  Jazz Festival


Kariera Diany Krall jest zjawiskiem niezwykle precedensowym. Pomimo jazzowego stylu wykonywanej muzyki, nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby jej zmysłowego głosu czy uwodzicielskiego spojrzenia. Jej elegancki, nienarzucający się sposób bycia podczas koncertów zjednuje jej fanów na cały świecie. Diana nie tylko śpiewa, ale gra na fortepianie i komponuje.Twórcza energia Diany Krall działa jak magnes na największe indywidualności międzynarodowej sceny muzycznej. Zapraszana jest do współpracy przez takie osobistości, jak Celin Dion, Ray Charles, Barbra Streisand, Paul McCartney, wiolonczelista Yo-Yo Ma, a także słynna London Symphony Orchestra. A w 2008 roku rynek rodzinnego miasta Diany, kanadyjskiego Nanaimo, nazwany został: Diana Krall Plaza.

Teraz Diana Krall wystąpi w Polsce i zaprezentuje się na festiwalu Ethno Jazz Festival. Dla wszystkich miłośników jej aksamitnego głosu, ale także dla ciekawych jej światowego fenomenu, idealna okazja by zobaczyć piosenkarkę na żywo.

Ethno Jazz Festival
Diana Krall
16. 11. 2012 r., godz. 19.00
Hala Orbita , ul. Wejherowska 34

Bilety:
300 zł – I miejsca
250 zł – II miejsca
200 zł – III miejsca
150 zł – IV miejsca
90 zł – V miejsca

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach:
www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Diana Krall to nie jedyna gwiazda, która pojawi się na Ethno Jazz Festiwal we Wrocławiu. DOWIEDZ się więcej o Amalii Rodrigues- niesamowitej pieśniarce fado, która również odwiedzi festiwal!

aa-a157f673e09a36694b75b5055217cf2f_c804fe.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 12.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×