Dla kobiet z wielką wiarą - "Książę nie z tej bajki"

Niebawem do kin wchodzi film idealny dla tych z Was, które wciąż albo dawno temu marzyły o księciu z bajki. Takie historie na pewno zdarzają się w filmach, a czy w życiu? Może dla relaksu i z lekkim przymrużeniem oka, warto wybrać się do kina? Zobaczcie zwiastun!

Dla kobiet z wielką wiarą - "Książę nie z tej bajki"

Dla kobiet z wielką wiarą - "Książę nie z tej bajki"

"Książę nie z tej bajki" to nowa francuska komedia twórców nominowanego do Oscara filmu „Gusta i guściki”. Jest to historia o 24- letniej Laury, która dalej marzy, że znajdzie swoja drugą połówkę. Lecz ta połówka nie może spaść z byle jakiej jabłoni! To ma być prawdziwy książę z bajki, co to objawi się na białym rumaku w zbroi i całe życie będzie ratował damę swojego serca z opresji.

Ku zaskoczeniu wszystkich, bohaterka słodkiej filmowej farsy, jest jedną na milion, szczęściarą. Książę z bajki pojawia się w jej życiu, ale co w tym śmiesznego skoro ma być to komedia? Sęk w tym, że los lubi zadrwić sobie z "szczęśliwców", ima się najrówniejszych technik. Tym razem przesytu. Jedna gwiazdka z nieba czasem nie wystarczy. Cała zabawa zaczyna się w momencie kiedy do szranków o serce biednej Laury, staje nie jeden książę z bajki a... same zobaczcie ilu!

Polska premiera filmy "Książę nie z tej bajki" już 26 lipca!


Zwiastun filmu "Książę nie z tej bajki" :

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 25.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Facet (nie)potrzebny od zaraz

    Facet (nie)potrzebny od zaraz

    "30-tka za pasem a ja o Twoim ślubie nie słyszałam" - te słowa wiszą niczym gilotyna nad głową każdej, której do ślubnego kobierca nieśpieszno. Współcześnie, bardzo na temat i… czytaj więcej

  • Humprey Bogart w stolicy!

    Humprey Bogart w stolicy!

    Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przygotował niespodziankę dla miłośników kina klasycznego, w szczególności dla kobiet. Z początkiem jesieni z srebrnego ekranu rozgrzeje nas pewien amant z… czytaj więcej