Dlaczego Donald Trump nie nosi ślubnej obrączki?

I co to ma wspólnego z... księciem Williamem?

donaldtrumpandmelania1weddingringmain.jpg

Nie cichną echa ostatniej wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w naszym kraju. Po politycznych sporach, jakie wywołała wśród różnych obozów politycznych wizyta prezydenta wraz z małżonką, teraz media coraz częściej przyglądają się lifestylowej odsłonie sylwetki Donalda Trumpa. Na świeczniku ciągle jest także jego małżeństwo z Melanią, które notorycznie pozostaje na ustach komentatorów z całego świata. Teraz media postanowiły zająć się kwestią... obrączek państwa Trump. 

Jak się okazuje, na palcu Melanii zobaczyć można okazały pierścionek, który podobno miał kosztować Donalda Trumpa 1,5 miliona dolarów. Z kolei na jego ręku próżno szukać obrączki. Dlaczego? Dziennikarze brytyjskiego wydania magazynu Harper's Bazaar postanowili zapytać o to biuro prasowe prezydenta, jednak nie doczekali się odpowiedzi. Cóż, trzeba przyznać, że to dość błahe pytanie, nie dziwi więc, że sztab jednego z najpotężniejszych polityków na świecie pozostawił je bez odpowiedzi. 

melaniatrumpringggg.jpg

 pierścionek Melanii Trump - zdjęcie Youtube 

Taki obrót spraw doprowadził do wielu spekulacji i plotek, że w małżeństwie Trumpów nie dzieje się najlepiej. Jednak, jak wynika z medialnych obserwacji, brak obrączki na palcu amerykańskiego prezydenta nie musi to oznaczać nic złego. Okazuje się bowiem, że Donald Trump nigdy nie nosił także obrączki podczas swoje pierwszego małżeństwa z Ivaną Trump, matką Ivanki.  

Może brak obrączki oznacza to po prostu, że prezydent USA nie lubi nosić biżuterii? Znamy już jeden taki przypadek wśród osób publicznych. Mowa tu o księciu Cambridge. Książę William również nie nosi obrączki i, jak sam przyznał, zostało to ustalone już na początku małżeństwa i jest spowodowane po prostu jego wygodą. 

Zauważyłaś kiedyś, że Donald Trump nigdy nie nosi obrączki? Czekamy na komentarze!

trumpsinhamburg1.jpg

źródło: Harper's Bazaar UK 

 Zobacz też:

zdjęcia: FameFlynet Starstock, Youtube 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 12.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar