Dobry zwyczaj... Nie pożyczaj

Szczęście przyszłej pannie młodej ma przynieść, według anglosaskiej tradycji, coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego. Co jednak, jeśli czymś pożyczonym jest pan młody?

Dobry zwyczaj... Nie pożyczajRachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki… o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson).  

Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od czasów studiów. Tak się jednak składa, że Dex (Colin Egglesfield), jest narzeczonym jej najlepszej przyjaciółki. Tygodnie do ślubu Darcy nieubłaganie płyną, a Rachel zostaje postawiona w sytuacji, w której musi dokonać wyboru między przyjaźnią a miłością swojego życia.  

W komedii romantycznej "Pożyczony narzeczony", obok wymienionych już aktorów, zobaczymy też Johna Krasinskiego, który wciela się w Ethana, powiernika Rachel. Ethan wciąż ucieka przed uczuciem, jakim darzy go beznadziejnie w nim zakochana przyjaciółka Darcy, Claire (Ashley Williams). W filmie występuje także Steve Howey jako czarujący i niepoprawny Marcus, który choć czuje coś do Rachel, to niekoniecznie unika innych kobiet.  

Źródło: Mat. Prasowe


Dodał(a): Redakcja , Czwartek 26.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
ScarlettSayuri
Słaby film. Główny bohater jest niezdecydowanym kretynem... Szkoda czasu
Dodano: 2011-08-26 15:35:02 Zgłoś nadużycie
damianultras
Ja mam książkę zbudowaną na podobnym gruncie. Tytuł " Pożyczona miłość" Bridget Asher. Książki zawsze wypadają lepiej od filmów ale Kate Hudson należy do najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd więc pewnie ten film kiedyś obejrzę.
Dodano: 2011-06-16 22:38:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×