Doda odpowiedziała na plotki o ślubie z Emilem Haidarem

Na reakcję piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Potwierdziła domniemania o ślubie z biznesmenem? Zobaczcie.

doda i haidar.jpg

Doda odpowiedziała na plotki o ślubie z Emilem Haidarem

Wieść o tym, że znana piosenkarka wyszła potajemnie za mąż bardzo szybko rozprzestrzeniła się po sieci. W końcu rzesze fanów na bieżąco śledzą rozwój związku celebrytki z biznesmenem.

Kiedy na Instagramie Dody pojawiło się zdjęcie, na którym na jej serdecznym palcu widnieje pierścionek do złudzenia przypominający obrączkę, wszyscy pomyśleli, że para pobrała się potajemnie podczas krótkich wakacji w Grecji, z których właśnie powrócili.

Zobacz też: DODA I EMIL HAIDAR SĄ JUŻ PO ŚLUBIE? 

Na skomentowanie i sprostowanie domniemań nie musieliśmy długo czekać. Doda jednoznacznie odpowiedziała wszystkim fanom i zainteresowanym na temat domniemanego ślubu:

 

- Kochani,czego sie dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie?;) Otóż -jestem już mężatką po raz drugi😇Pojechałam wziąć sekretny ślub ,wczesniej podpisałam intercyzę ,po wakacjach jade na podróż poślubną na Malediwy i najważniejsze pod koniec lipca wspólna okładka w jednym z miesięcznikówBardzo dziekuje za gratulacje i rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż.Wszystko to jednak nie prawda i warto czasami pamietać ze nie wszystko obrączkami co sie świeci całuje i zapraszam w niedziele na koncert !! - napisała piosenkarka na swoim profilu na Facebook'u.

Jak widać wieści o sformalizowaniu związku Dody i Emila Haidara były nieco pochopne. Zainteresowani mogą zatem nadal wyczekiwać tego doniosłego wydarzenia. 

 

Kochani,czego sie dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie?;) Otóż -jestem już mężatką po raz drugi😇Pojechałam...

Posted by Doda on 17 lipca 2015

 

Zobacz też:

">Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 17.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×