Dominika Gwit - jak jej życie zmieniło się po zrzuceniu wagi?

Śmiało można powiedzieć, że zrzucenie 50 kg wagi przez Dominikę Gwit było metamorfozą roku. Sprawdźcie, jak dzięki temu zmieniło się jej życie.

Dominika Gwit


Dominika Gwit dała się poznać szerszemu gronu widzów dzięki roli w serialu "Przepis na życie", w którym to grała nastolatkę przy kości. Po jakimś czasie jednak aktorka postanowiła coś zmienić w swoim życiu.

Swoją walkę o zrzucenie kilogramów rozpoczęła w kwietniu 2014 roku, kiedy to jej waga (104 kg) stała się wręcz niebezpieczna dla zdrowia. Decyzja została podjęta na skutek tego, że nadmiar masy zaczął też po prostu ograniczać Dominikę, a zawsze podkreślała ona, że najważniejsze to dobrze czuć się we własnym ciele. Była ona również świadoma tego, że jeżeli mając 25 lat i 3 stopień otyłości, potem może być już tylko gorzej. Dodaje przy tym, że jej problemy z nadwagą mają podłoże genetyczne i nie do końca są wynikiem objadania.

Po 9 miesiącach możemy ją oglądać o 50 kg lżejszą! Co zmieniło się w jej życiu w tym czasie? Aktorka podkreśla, że przede wszystkim poznała swój organizm, siłę, zmieniła sposób odżywiania i oczywiście... szafę! Zaczęła też zwracać uwagę na aktywność fizyczną, która do tej pory była dla niej wręcz kosmosem. Dominika Gwit zmieniła także swój sposób myślenia, zaczęła zauważać i doceniać znaczenie spożywania regularnych posiłków i podkreśla, jak ważne jest jedzenie chociażby drugiego śniadania.

Wiele się zmieniło także w życiu zawodowym aktorki. Dominika od wielu lat jest związana z mediami, lecz zaznacza, że szalenie ważna jest dla niej gra aktorska i ma nadzieję, że uda się jej wrócić do tego zawodu. Do tej pory miała charakterystyczną urodę i kojarzyła się z rolami dla puszystych osób. Przez okres, kiedy jej waga spadała, nie angażowała się w żaden projekt, ale teraz czeka na propozycje.

Więcej informacji na temat zmian w życiu Dominiki Gwit znajdziecie TUTAJ.Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit
Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 09.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×