Donatan i Cleo na Eurowizji. Będzie finał!

Piosenka "My Słowianie - We Are Slavic" przypadła do gustu europejczykom. Donatan i Cleo przeszli do finału Eurowizji!

Donatan i Cleo na Eurowizji. Będzie finał!

Donatan i Cleo na Eurowizji. Będzie finał!

Jak się okazuje nie tylko my Słowianie wiemy co jest dobre! Donatan i Cleo mogą być z siebie dumni, drugi raz w historii Eurowizji reprezentant Polski awansował do finału. Pierwszy raz udało się to w 2008 roku Isis Gee, która otrzymała "dziką kartę" od jurorów.

Piosenkę "My Słowianie" znają chyba wszyscy w naszym kraju, stała się sztandarowym hitem wszystkich imprez, jej melodia wybrzmiewa z każdego radia, a teledysk pobił wszelkie rekordy oglądalności. Niektórzy zarzucają Donatanowi, że za jego sukcesem kryje się magnetyczna moc i nieodparta słabość "słuchaczy" do kobiecych wdzięków, prezentowanych na pograniczu erotyki. Dla śmiertelnie poważnych z posępną miną, bez poczucia humoru, faktycznie może to tak wyglądać. Dobrze jednak, że jest spore grono ludzi, którzy potrafią zachować dystans i cieszyć się z niekonwencjonalnego podejścia młodych artystów do tematyki etnicznej, kulturowej, a wręcz narodowościowej. Połączenie hip-hopu, słowiańszczyzny i odrobiny humorystycznej konwencji, działającej na wyobraźnię widza, zaowocowało sukcesem.

Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za Donatana i Cleo, licząc na to, że jubileuszowa, bo XX dla naszego kraju Eurowizja, okaże się tą zwycięską!

Występu Donata i Cleo nie mogliśmy się wręcz doczekać! Sporo było niewiadomych, poza tym, że Donatan podjął decyzję nie brać udziału w występie o czym poinformował ze sporym wyprzedzenie media. W głowie kłębiło się nam mnóstwo pytań m.in. czy będzie równie pikantnie jak w teledysku? czy Luxuria Astaroth uwiedzie jury?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć występu Donatana i Cleo na Eurowizji, a również korci was ciekawość, koniecznie zobaczcie ten filmik!Pamiętacie naszych reprezentantów sprzed lat na Eurowizji?
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 09.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
kozak :D
Dodano: 2014-05-09 14:39:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×