Doris Day "My Heart"

Już 5 września 2011 Sony Music zaprezentuje długo oczekiwany album legendarnej hollywoodzkiej piosenkarki oraz aktorki – DORIS DAY.

Doris Day My HeartWiększość albumu została nagrana w latach 80-tych z pomocą dwóch specjalistów od ponadczasowych hitów, czyli jej syna, utalentowanego producenta i autora piosenek – Terry Melchera oraz założyciela zespołu Beach Boys – Bruce’a Johnstona. Z założenia album miał być wykorzystany w programie telewizyjnym "Doris Day’s Best Friend".

Dziewięć spośród dwunastu utworów nie były nigdzie wcześniej wydane, więc większośc materiału będzie zupełnie nowa dla fanów Doris. Album jest fantastyczny i radosny, przedstawia zarówno nowy materiał jak i standardy. Głos Doris brzmi niesamowicie a muzyczne aranżacje są wybitne. Jest to bardzo wzruszający album, składający hołd zmarłemu w 2004 roku synowi Doris.

Doris Day jest jedną z wielkich sław amerykańskiego filmu i muzyki, prawdziwą legendą Hollywood.  W dalszym ciągu otacza ją grono wiernych fanów, a  w nowej płycie tkwi niezwykły potencjał. Doris całkowicie zaangażowała się w prace nad albumem, dopracowując każdy najmniejszy szczegół, aby powrócić w wielkim hollywoodzkim stylu i aby nie zawieść wiernych fanów.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Hurts zagrają w Poznaniu
Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 29.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×