Dziewczęca Edyta Pazura

Edyta Pazura podczas premiery filmu "Supermarket" zaprezentowała się w bardzo dziewczęcej, wręcz słodkiej stylizacji. Jak Wam się podoba?

Dziewczęca Edyta Pazura

Dziewczęca Edyta PazuraEdyta Pazura jak przystało na bardzo młodą kobietę, chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem i nie boi się zakładać odważnych kolorów. Tym razem żona znanego aktora postawiła na róż. Podczas premiery filmu "Supermarket" zaprezentowała się różowej spódniczce w kształcie bombki. Do tego postawiła na kopertówkę w kolorze jasnego różu. Nie zapomniała także o swoich paznokciach, one również zostały pomalowane lakierem w kolorze pink.

Tak cukierkową stylizację udało jej się "złamać" jedynie za pomocą jedwabnej bluzki w odcieniu grafitu. Na bluzeczce zobaczyć można również srebrną broszkę w kształcie róży.

Jak Wam się podoba stylizacja Edyty? Ładnie w niej wygląda?

Kliknij i zobacz Edytę w barkowym stylu!

edyta-pazura-w-ciazy-premiera-sztos-R1.jpg

Kliknij i zobacz, w jaki sposób Edyta Pazura kusi plecami!


KAPiF_K578881F.jpg


KAPiF_K578883F.jpg


KAPiF_K578892F.jpgOpracowanie: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: KAPiF
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 21.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Urok krótkiej fryzurki

    Urok krótkiej fryzurki

    Michelle Williams to młoda i bardzo utalentowana amerykańska aktorka. Znana jest nam ze swoich genialnych ról, między innymi z bardzo wzruszającego obrazu "Blue Valentine". Aktorka kojarzy się… czytaj więcej

  • Dziewczyna kowboja

    Dziewczyna kowboja

    Seksowny, a zarazem zadziorny look - taka jest właśnie nasza stylizacja. Chcesz tak wyglądać? Podpowiemy Ci, jak to zrobić! czytaj więcej