Dziewczynka dowiedziała się, że jej idol wziął ślub - jej reakcja podbija internet

Młoda fanka znanego wokalisty nie może zaakceptować tego, że ten ma już żonę - zobaczcie jej niezwykłą reakcję.

zakochana dziewczynka.jpg

Dziewczynka dowiedziała się, że jej idol wziął ślub - jej reakcja podbija internet

 

Każdy z nas przeżył w swoim życiu etap niespełnionej miłości do ukochanego, ale nie takiego byle jakiego. Najczęściej ukochany ten był bardzo przystojny i... bardzo znany. Któż z nas nie podkochiwał się jawnie lub po cichu w sławnym piosenkarzu, aktorze, czy sportowcu?

W takiej platonicznej miłości nie ma nic złego, zwłaszcza, gdy przeżywamy ją mając kilka lat. Wiele osób z dużym sentymentem i uśmiechem na twarzy powraca do tych dziecięcych uczuć i miłości.

Zobacz też: "CZEGO KOBIETY ZAZDROSZCZĄ MĘŻCZYZNOM?" - ZOBACZCIE CIEKAWY FILMIK 

Zanim jednak staną się one miłym wspomnieniem potrafimy je naprawdę mocno przeżywać. Czasem przechodzą nam one bez większych problemów, a czasem dostarczają zawodów miłosnych.

 

Właśnie takiego zawodu doznała mała Mia, która już planowała wspólną przyszłość ze swoim idolem, który jest wokalistą znanego zespołu Maroon 5.

Przystojny Adam Levine, bo to o nim właśnie mowa,  jakiś czas temu pobrał się ze znaną modelką  Behati Prinsloo. Zakochana Mia nie była jednak tego świadoma. Do czasu...

Pewnego dnia jej mama postanowiła przekazać jej smutną prawdę o tym, że jej ukochany niestety jest już zajęty. Reakcja dziewczynki była naprawdę niezwykła i szybko zyskała popularność w internecie krążąc jako viral.

Zobaczcie sami dlaczego! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 04.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
dziecku można się nie dziwić, ale matce- bardzo.
Dodano: 2015-10-04 16:14:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×