Dziś premiera gry The Sims 4!

Sprytne Simy pozwolą nam opowiadać szalone historie. Zobaczcie, czym zaskoczy nas najnowsza wersja!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!


Nadszedł czas natworzenie i decydowanie o losach zupełnie nowego pokolenia Simów. Kolejna edycja najpopularniejszej gry PC, The Sims™ 4 ma dzisiaj oficjalną premierę. Nowa odsłona umożliwia graczom tworzenie postaci o bogatych osobowościach oraz odkrywanie nowych sposobów pogrywania z życiem.Każda decyzja przyniesie zaskakujące skutki i stworzy niespotykane dotąd możliwości. Gra The Sims™ 4od 4 września dostępna jest w polskiej wersji językowej na komputery PC.

W The Sims™ 4 każdy Sim jest niepowtarzalnym wytworem wyobraźni, który ożywa dzięki rozbudowanej osobowości i nieskończonej wręcz liczbie możliwości — powiedziała Rachel Franklin, producentka wykonawcza gry The Sims™ 4. Ich wnętrze ewoluuje zależnie od indywidualnego sposobu prowadzenia gry. Simowie będą odzwierciedlać cechy i aspiracje przypisane im przez graczy na etapie tworzenia postaci. Dzięki temu rozwijanie uroczych, zabawnych i zwariowanych historii w The Sims™ 4 sprawia jeszcze więcej frajdy!.

Simowie w nowej wersji są sprytni i świadomi swoich emocji, łatwo się więc utożsamić z ich przygodami i życiem. To, kim są, co myślą i jak się czują, wpływa na każde ich działanie. Gracz kontroluje umysł, ciało, a teraz również emocje wyrażane przez Simów, co pozwala tworzyć opowieści tak żywe i bogate, jak nigdy wcześniej w historii serii.

Możliwość wyrażania swojej kreatywności przez graczy była zawsze jednym z najważniejszych elementów The Sims. Dotyczy to zarówno procesu tworzenia samych Simów, jak i również ich wymarzonych domów. Dlatego też kompletnie zmodernizowane zostało narzędzie „Stwórz Sima” oraz tryb budowania.Dodanie m.in.opcji bezpośredniego manipulowania obiektami i stosowanie metodą "przeciągnij i upuść", zapewni więcej możliwości i ułatwi graczom osiągnięcie pożądanego efektu. Ponadto,użytkownicy mogą teraz udostępniać swoje dzieła innym bezpośrednio z poziomu gry. Zupełnie nowa galeria pozwala przesyłać i pobierać Simów, stworzone domy, a nawet pojedyncze pokoje, dzięki czemu – łatwiej niż kiedykolwiek – gracze mogą wypełnić świat w swojej grze.

Nowi Simowie wyróżniają się unikatowymi osobowościami i bogactwem emocji, które mogą wyrażać
w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. W połączeniu z dostępnymi, rozbudowanymi narzędziami do tworzenia elementów świata gry i możliwością udostępniania swoich dzieł we wbudowanej w grę galerii, zwiększają frajdę z gry i wyznaczają początek nowej, świetlanej ery gry The Sims™.


Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Dziś premiera gry The Sims 4!

Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 05.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×