E.L. James napisała kolejną książkę o losach Christiania i Anastasii

Fani na pewno się ucieszą.

E.L. James napisała kolejną książkę o losach Christiania i Anastasii

Głosy o losach tej wyjątkowej pary nie milkną. Najpierw głośno komentowano książkę "50 twarzy Greya", potem wielkie zamieszanie robiła ekranizacja historii. Właśnie rozpoczęto prace nad ekranizacją kolejnej części losów Christiana i Anastasii, ale to jednak nie wszystko.

Zobaczcie także: "50 twarzy Greya" - padł rekord!

Autorka kultowej serii, E.L. James właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie nową pozycją, która już niebawem, bo 18 czerwca, czyli w urodziny Christiana, pojawi się na rynku.

Jednak ten projekt nie będzie taki jak poprzednie. Tym razem historia związku Greya i Steel została przedstawiona oczami samego Christiana! Zapowiada się ciekawie.

Zważywszy na to, że wiele osób z zapartym tchem przeczytało trylogię "50 twarzy Greya", przedstawienie jej z innej perspektywy wydaje się strzałem w 10. Zwłaszcza, że czytelniczkami zazwyczaj są kobiety, które chętnie się dowiedzą, jak mężczyzna widzi gorący romans.

Jesteście ciekawe? My już nie możemy się doczekać i na pewno sięgniemy po tę książkę.
Hello all. For those of you who have asked, Christian's POV of #FSOG is published on 18th June for his birthday. It's called GREY... I hope you enjoy it. #FiftyShades #Grey

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika E L James (@erikaljames)Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Instagram
Foto: Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 02.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×