Ed Sheeran szuka dawcy szpiku dla małej dziewczynki

Ty też możesz przyłączyć się do akcji!

Ed Sheeran szuka dawcy szpiku dla małej dziewczynki_zdjęciemain.jpg

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy zarówno w Polsce jak i na świecie chętnie wspierają inicjatywy społeczne na rzecz potrzebujących. Jedną z nich jest brytyjski wokalista Ed Sheeran, który        wykorzystując potęgę mediów społecznościowych, przyłączył się do akcji DKMS na rzecz małej Jasmi.

7-letnia Jasmi to dziewczynka z Wielkiej Brytanii, która od trzech lat walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Jedynym ratunkiem na przeżycie jest dla niej przeszczep komórek macierzystych, niestety bliźniak genetyczny dziewczynki wciąż nie został odnaleziony. 

W poszukiwaniach dawcy, Jasmi oraz jej rodzinę wspierają bazy DKMS w całej Europie. Do międzynarodowej akcji #JoinForJasmi, walczącej o zdrowie dziewczynki przyłączył się również znany muzyk Ed Sheeran, który za pośrednictwem Instagrama zaapelował o pomoc i rejestrację w bazie potencjalnych dawców. 

Mimo ogromnego odzewu, który był rezultatem apelu wokalisty, poszukiwania dawcy nadal trwają. Dzięki rejestracji na stronie internetowej www.dkms.pl, do akcji mogą przyłączyć się również osoby z Polski.

Ed Sheeran szuka dawcy szpiku dla małej dziewczynki_zdjęcie600000000.jpg

Zobacz też:

zdjęcie: mat. prasowe 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 29.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×