Ed Sheeran w Carpool Karaoke. To trzeba zobaczyć! (WIDEO)

Tym razem podróż samochodem Jamesowi Cordenowi umila sam Ed Sheeran, który nie tylko śpiewa największe przeboje, ale także szczerze wyznaje kilka spraw ze swojego życia...

sheerancarpoolmain1.jpg

Ed Sheeran to jedno z najpopularniejszych obecnie męskich nazwisk w świecie muzyki. Jego singiel "Shape of You" nieprzerwanie przez kilkanaście ostatnich tygodni królował na listach przebojów całego świata, a pod nosem nucili go wszyscy. Nic dziwnego, że wokalista zasiadł ostatnio na miejscu pasażera w realizowanym w samochodzie programie rozrywkowym Jamesa Cordena - "Carpool Karaoke". 


I jak można się było spodziewać - Sheeran nie zawiódł publiczności! Wokalista nie tylko wykonał kilka swoich największych hitów, oczywiście wraz z wtórującym mu prowadzącym, ale zdradził także, dlaczego w zeszłym roku postanowił na chwilę zniknąć z show-biznesu.


Pomimo że artysta zaznaczył, że codzienne funkcjonowanie w centrum uwagi może nie być wcale tak łatwe i przyjemne, na jakie wygląda, trzeba przyznać, że cały wywiad utrzymany jest w bardzo pozytywnym tonie, a film z "Carpool Karaoke" to zwyczajnie kilka minut prawdziwej rozrywki, której nie można przegapić!


Zobacz występ Eda Sheeerana w "Carpool Karaoke": 

zdjęcie, film: Youtube 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 08.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×