Ed Sheeran wpadł na wesele - zobaczcie niezwykłe nagranie

To marzenie wielu par. Jak to się stało, że muzyk wystąpił właśnie na tym konkretnym weselu? Sprawdźcie.

ed sheeran

Ed Sheeran ma bardzo romantyczne utwory, przy których zapewne niejedna para tańczy swój pierwszy taniec na uroczystości weselnej. Matt i Kya z Sydney mieli to szczęście, że gwiazdor zrobił im niespodziankę i wpadł na ich uroczystość, gdzie zagrał na żywo. 

Jak do tego doszło? 
Otóż pewnego dnia Pan Młody zadzwonił do radia KIIS 1065 i opowiedział, że niebawem chce wziąć skromny ślub. Historia była o tyle niesamowita, że uroczystość miała się odbyć już 2 lata temu, lecz wtedy zmarła matka Panny Młodej, a pieniądze przeznaczone na wesele musiały pokryć koszty pogrzebu. Po tej opowieści radio postanowiło, że zrobi parze niespodziankę i oprócz tego, że zorganizuje im wesele, to jeszcze zaprosi na ich uroczystość Eda Sheerana, którego para była fanami, a który akurat koncertował w Sydney.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że muzyk na weselu zrobił prawdziwą furorę. Ponadto sam doskonale się bawił, co udokumentował na swoim Instagramie, żartobliwie podpisując fotografię: Dostępny na wesela, urodziny, bar micwy. Więcej informacji w twoim lokalnym supermarkecie. 

To nie pierwsze takie wydarzenie w muzycznym świecie. Pamiętacie, jak zespół Maroon 5 zawitał na kilka wesel przy okazji kręcenia teledysku do utworu "Sugar"? Zobaczcie: Zespół Maroon 5 wpadł na kilka wesel?Zobaczcie nagranie z tego niesamowitego wydarzenia:
Zobaczcie także: Foto: Instagram/ YouTube

Dodał(a): Anka P. , Niedziela 29.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×