Edyta Górniak szczerze opowiedziała o swoim życiu

Nie brakowało traumatycznych sytuacji, a jednak się nie poddała! Zobaczcie, co opowiedziała Magdzie Mołek w programie "W roli głównej" stacji TVN Style.

Edyta Górniak szczerze opowiedziała o swoim życiu

Wokalistka nie daje o sobie zapomnieć. Koncertuje i zasiada w jury programu "The Voice of Poland". Plotki na temat jej życia także nie milkną. W ostatnim odcinku programu "W roli głównej" stacji TVN, który prowadzi Magda Mołek, Edyta Górniak zdecydowała się na szczere wyznania.

Opowiadała m.in. o trudnych chwilach z młodości. Jak sobie z nimi radziła? Otóż gwiazda nikomu się nie zwierzała, próbowała wszystko układać sama: Nie mam przyjaciółki. Tymi najcięższymi tematami, gdybym miała się z kimś dzielić, nie zrobiłabym tego. Te najtrudniejsze zostawiam tylko sobie. Ja jestem przyzwyczajona do tego, że sobie radzę sama, ale w sobie. Jak ktoś podnosił miecz, to ja klękałam. Albo to była pokora, albo to była słabość, albo to było zmylenie. Było przynajmniej kilka takich osób, które podnosiły miecz, życzyły mi źle, a nawet śmierci. Mówiły to w twarz. Doświadczyłam wszystkiego. Upokorzenia, okradzenia, gwałtu.

Piosenkarka wyznała także, że chciałaby mieć więcej dzieci, ale jeżeli nie będzie jej dane, to i tak cieszy się, że ma Allana (syn). Cieszę się, że Bóg zdecydował, że mam synka. Chciałabym mieć więcej dzieci. Jak się uda - cudownie, jak nie - dobrze, że mam Allana. Najpierw byłam osobą, która potrzebowała rodziny. Jak bardzo tego potrzebowałam świadczy wybór mojego byłego męża. Wybrałam jego rodzinę, nie jego, ale jego rodzinę. Tak tego chciałam, że poświęciłam marzenia i karierę międzynarodową, która się wtedy rozwijała. Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że nie chciałabym być uwikłana w żadne małżeństwo. - mówiła Edyta Górniak. W przywiązaniu, w sklejeniu, w uzależnieniu nie widzę wartości. Wartością jest wolność - dodała gwiazda.

Jesteście zaskoczeni?

Zobaczcie także:Źródło: TVN
Foto: KAPiFDodał(a): Anka P. , Środa 09.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Edziu,super dziewczyna jestes;)))))
Dodano: 2015-09-09 21:17:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×