Elton John pisze o miłości

Jeżeli Wam się wydaje, że jest to kolejna ckliwa pozycja na książkowym rynku to jesteście w błędzie. Zobaczcie, o czym naprawdę na jej łamach opowiada muzyk.

Elton John pisze o miłości

Elton John pisze o miłości


Umierający chłopiec. Egocentryczna gwiazda. Piękna, osobista opowieść o przemianie i nadziei.

Trudno sobie nawet wyobrazić, jak żałosnym byłem wtedy dupkiem - w taki sposób patrząc z perspektywy lat, ocenia samego siebie jeden z największych muzyków wszech czasów. W najtrudniejszym okresie swego życia poznał Ryana White’a, który odegrał kluczową rolę w późniejszych latach życia Eltona. Zarażony w wyniku transfuzji krwi, wykluczony ze społeczeństwa chłopiec oraz uzależniony od narkotyków, alkoholu i przygodnego seksu gwiazdor: ich spotkanie zmieniło wszystko.

Kiedy choroba zabrała Ryana, Freddiego Mercury’ego i wielu innych przyjaciół Eltona Johna, ten bez reszty poświęcił się działalności dobroczynnej. To właśnie on był inspiracją dla księżnej Diany, Michaela Jacksona, Elizabeth Taylor i setek tysięcy innych osób, które tak jak on chciały pomagać chorym, biednym i odtrąconym.

Ta książka należy do najbardziej wzruszających i inspirujących pozycji o życiu, umieraniu, uprzedzeniach i łamaniu barier czy niechęci. Jest to niezwykle osobista historia nietuzinkowego muzyka i wspaniałego, wielkodusznego człowieka.

Tak o książce wypowiadają się inne znane osoby:

Absolutny bestseller! Emocjonalny przekaz sprawia, że Miłość jest lekarstwem czyta się z zapartym tchem. To jedna z najlepszych książek o AIDS, jakie znam. Każdy powinien ją przeczytać. - Jolanta Kwaśniewska

Mój przyjaciel Elton poruszył nasze serca nie tylko dzięki swojej muzyce, ale także za sprawą niezliczonych ludzkich istnień, które udało się ocalić dzięki działalności jego fundacji. Ta wspaniała książka daje nadzieję.
– Bill ClintonŹródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Shutterstock/ Mat. prasowe/ FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 22.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×