Emma Watson w bajkowej sukni promuje "Piękną i Bestię". Zobacz zdjęcia z oficjalnej premiery filmu!

Aktorka zaprezentowała się w baśniowej sukni. Co sądzisz o tej stylizacji?

emmawatsonpremierebeutymain.jpg

Choć medialna promocja filmu zrealizowanego na podstawie disneyowskiej produkcji "Piękna i Bestia", który na ekrany kin na całym świecie wchodzi w marcu trwa już od kilku miesięcy, to wczoraj zamieszanie wokół obrazu znacząco przybrało na sile. Wszystko dzięki oficjalnej, brytyjskiej premierze filmu, która odbyła się wczoraj w Londynie. Na wydarzenie przybyli twórcy produkcji i aktorzy odgrywający główne postaci. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć oczywiście Emmy Watson, która w "Pięknej i Bestii" gra wiodącą rolę - uroczą Bellę. 


Podczas premiery, aktorka zaprezentowała się światu w długiej, srebrno-szarej sukni z trenem oraz modnymi, opadającymi na ramiona rękawkami projektu Emilii Wickstead. Dobrała do niej szpilki z kolekcji Manolo Blahnika. Całość uzupełnił delikatny makijaż i nawiązująca do trendów fryzura - z wykorzystaniem zaplecionych w warkocz włosów

Choć dla większości modowych guru Emma wyglądała idealnie, znalazła się grupa fanów baśniowych produkcji, którzy w Internecie narzekają na dość "nudną" kreację. Pojawiły się głosy, że na premierę filmu opowiadającego baśniową historię, Emma mogła wybrać nieco bardziej "bajkową" kreację i pozwolić sobie na więcej. Co o tym sądzisz? Naszym zdaniem aktorka wyglądała zjawiskowo, a suknia była idealnie dobrana do okazji. 

Zobacz, jak na premierze "Pięknej i Bestii" prezentowała się Emma Watson: 


Emma Watson na premierze "Pięknej i Bestii"

Emma Watson i Dan Stevens - filmowi Piękna i Bestia

Emma Watson

zdjęcia: Instagram.com  

Zobacz też:  

ID galerii:1073Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 24.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×