"Eros Best Love Songs"

Album "Eros Best Love Songs", to muzyczna celebracja miłości zawarta w 32 przebojowych kompozycjach. Płyta w wersji deluxe wydana zostanie w twardej, laminowanej oprawie z 32 stronicową książeczką, będącą graficzną prezentacją każdej z 32 piosenek zawartych na albumie.

eros_bestlovesongs_2012_800.jpgZbiór największych miłosnych ballad pochodzących z przebogatego katalogu muzycznego, towaru eksportowego Włoch – Erosa Ramazzottiego. Idealny zestaw na podkład muzyczny nie tylko walentynkowej kolacji. Największe przeboje Erosa i jego najsłynniejsze duety z największymi gwiazdami, wśród których znalazły się: Tina Turner, Anastacia, czy też Patsy Kensit.

Zestaw 2CD w niskiej cenie promować będzie premierowy singiel "Inevitabile" z gościnnym udziałem włoskiej wokalistki – Gorgii.

Wśród 32 piosenek z płyty "Eros Best Love Songs" znalazły się najbardziej rozpoznawalne kompozycje popularnego w Polsce Włocha, takie jak: "Una storia importante", "Stella Gemella", "Più bella cosa", czy też "Cose Della Vita (Can't Stop Thinking Of You)".

Podczas trwającej już 25 lat muzycznej kariery, płyty Erosa rozeszły się w na świecie w imponującym, łącznym nakładzie ponad 50 milionów egzemplarzy.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Kelly Clarkson "Stronger"
"True Blood Vol.3"

Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 04.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×