"Etiuda zimowa" zespołu LemON rozbrzmiała w ramach cyklu „TIDAL X”

3 grudnia 2015 r. w Studiu U22 odbył się koncert zespołu LemON. Podczas kameralnego występu, organizowanego przez Play oraz TIDAL,grupa zaprezentowała swoje największe przeboje oraz utwory z ostatniego albumu.

"Etiuda zimowa" zespołu Lemon rozbrzmiała w ramach cyklu „TIDAL X”

Wydana nakładem Warner Music Poland i JakeVision "Etudia zimowa" to najnowsze, trzecie wydawnictwo zespołu dowodzonego przez Igora Herbuta. Na płycie znalazło się 11 utworów, w tym kolędy i pastorałki w czterech językach: polskim, białoruskim, ukraińskim i łemkowskim. To właśnie utwory z „Etiudy zimowej” zdominowały koncert w Studiu U22, choć nie zabrakło także utworów z wcześniejszych płyt, jak chociażby "Napraw" czy "Scarlett".

Zobaczcie także: TOP 8 najlepszych coverów piosenki "All I want for Christmas Is You"


Koncert LemON, rejestrowany w ramach cyklu "TIDAL X”, odbył się już w świątecznej scenerii nie przez przypadek. Kompozycje z najnowszego albumu zespołu idealnie wpasowują się w tę szczególną atmosferę. W czasie koncertu grupa zaprezentowała nieznane wcześniej akustyczne oblicze, które jeszcze bardziej wyeksponowało nietuzinkowy głos lidera LemON – Igora Herbuta. Wśród gości koncertu, organizowanego w ramach akcji "Muzyka przeszła do Play", była obecna również grupa sześciu szczęśliwców, którzy zwyciężyli w konkursie przeprowadzonym przez PLAY na antenie 4Fun TV.

Oto jeden z singli z płyty "Etiuda zimowa" zespołu LemON:

Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 07.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar