Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska wyraźnie poza pierwszą dziesiątką

Za nami finał Eurowizji 2015. Jak poradziła sobie nasza reprezentantka Monika Kuszyńska?

monika kuszyńska eurowizja.jpg

Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska wyraźnie poza pierwszą dziesiątką

Po raz kolejny odbył się bardzo popularny europejski konkurs piosenki.

Tą, która w całej historii Eurowizji zaszła najdalej, wciąż pozostaje Edyta Górniak. Jednak dojście przez Monikę Kuszyńską aż do finału również zasługuje na zauważenie.

Poruszająca piosenka, która jednocześnie opowiada trudną historię piosenkarki poruszyła wielu widzów. Tym razem jednak nie udało się przekonać wystarczającej liczny odbiorców, by stanąć na podium, a nawet, by znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Tym razem Polska uzyskała miejsce 23.

Zobacz też: SZWECJA I MÅNS ZELMERLÖW TO ZWYCIĘZCA EUROWIZJI 2015! 

W zeszłym roku Donatan i Cleo również zajęli wysokie miejsce, a ich występ i wysunięte ku niemu zarzuty wzbudził kontrowersje i dużo dyskusji po całym konkursie. Tym razem jednak obyło się bez zastrzeżeń.

Monice Kuszyńskiej bardzo dziękujemy za to, że tak godnie reprezentowała nasz kraj, a jednocześnie już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Eurowizji!

A wam jak podobał tegoroczny się występ Moniki Kuszyńskiej? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 24.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
do mnie też nie trafiła ani ta piosenka ani sposób jej wykonania. Tak myślałam, że wysokiego miejsca to my nie zajmiemy:-(
------------------
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-06-08 14:15:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
'Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska wyraźnie poza pierwszą dziesiątką' - WYRAŹNIE to ona była w ostatniej piątce.
'Monice Kuszyńskiej bardzo dziękujemy za to, że tak godnie reprezentowała nasz kraj, a jednocześnie już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Eurowizji!' - GODNIE?! Na tylu wykonawców jedynie Pani z Albanii była technicznie słabsza!(ale za to znana i lubiana w innych Państwach) LUDZIE, to konkurs WOKALNY - z całym szacunkiem, Pani Monika głosu nie ma, a już na pewno nie takiego, żeby reprezentować kraj, bo to tylko źle o nas świadczy na arenie międzynarodowej, a przecież mamy tylu świetnych wokalistów!
To nie jest konkurs litości czy dziwactw, chociaż to z pewnością przyciąga uwagę, ale Conchita (kontrowersyjna czy nie) mimo wszystko - świetnie śpiewała. Piszę to jako zawodowy muzyk i wokalistka od 15 lat pracująca na scenie. Bardzo podziwiam panią Monikę za odwagę i determinację, ale po prostu narobiono jej wody z mózgu i pozwolono uwierzyć w sukces przy jej niewielkich możliwościach głosowych :( Wcale nie mówię tego z zazdrości, zawiści tylko po prostu żal mi i Pani Moniki, że dała się wciągnąć w szopkę Eurowizyjną i Polaków, którzy nie mogą doczekać się od tylu lat godnego reprezentanta. I nie chodzi tu o show czy popularność (bo Państwa nie mogą głosować na swoich przedstawicieli) tylko o ZDOLNOŚCI i możliwości. Szwecja, która teraz wygrała, nie potrzebowała ubijania masła ;) Jeden mężczyzna, bez tancerzy, zbędnych ozdóbek i bazaru na scenie, ale za to dobry technicznie (+ przystojny!) poradził sobie z całą bandą pseudo-artystów, pomimo tego, że w tym roku i tak niektóre występy były na zaskakująco dobrym poziomie (Łotwa, Belgia).
Dodano: 2015-05-25 16:37:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
kicz
Dodano: 2015-05-24 08:49:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
Widać kobieta z brodą ma w Europie większe branie niż kobieta na wózku.
Dodano: 2015-05-24 03:33:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
Widać kobieta z brodą ma w Europie większe branie niż kobieta na wózku.
Dodano: 2015-05-24 03:33:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×