Ewa Minge wyszła za mąż! Zobacz jej niezwykłe suknie ślubne! (ZDJĘCIA)

Projektantka miała kilka ślubnych kreacji! Która najpiękniejsza?

Untitled collageevamingeslubmain.jpg

Ewa Minge (50 lat) powiedziała "TAK"! W zeszły weekend projektantka zmieniła stan cywilny. Ceremonia zaślubin i wesele utrzymane były w cygańskim stylu. Po uroczystości, na swoim profilu na Facebooku, projektantka pięknie skomentowała ten ważny życiowy krok, pisząc:

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie ?" . Trudno czasem rozpoznać jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy kiedy oba pojawiają się i trwają .....miłość i kochanie . Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze PRZYJAŹŃ ....tak mało doceniana początkowo w miłości ,to warto spróbować pójść w trudną drogę jaką jest życie razem . Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym acz pustym kochaniem głębią naszego bytu ,podporą na dobre i na złe .... Jak mówią Cyganie w życiu częściej jesteśmy pod wozem jak na wozie . Spotkać człowieka ,z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem....bezcenne . Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście . Wystałam .....wyczekałam . W tym wyjątkowym dniu ,który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie ! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca ,wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent . 

Czego w życiu trzeba więcej ? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi ,przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków . Tak kochani wyszłam za mąż i nie wracam - napisała projektantka. 

Minge pochwaliła się w sieci także pięknymi zdjęciami, na których widzimy, że nie miała jednej, ale co najmniej... trzy suknie ślubne! Czy tej nocy na weselu było ich jeszcze więcej? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo jednak, że każda z sukni idealnie wpisała się w klimat szampańskiej, cygańskiej zabawy i, co ciekawe, żadna nie była biała! Jednak musimy przyznać, że w każdej z trzech sukienek projektantka wyglądała olśniewająco! 

Ewie Minge i jej mężowi serdecznie gratulujemy i życzymy wiecznej miłości oraz szczęścia na nowej drodze życia!  


Zobacz, jak na swoim ślubie prezentowała się Ewa Minge:

Zdjęcia: Instagram.com/eva_minge, KAPIF

 Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 21.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×