Drugi zwiastun "Ciemniejszej Strony Greya" już w sieci!

Drugi oficjalny zwiastun filmu „Ciemniejszej Strony Greya” już jest! Fani są zachwyceni!

grej.jpg

Po trzech tygodniach od pierwszej zapowiedzi, producenci filmu opublikowali w sieci drugi, niecierpliwie oczekiwany przez fanów, oficjalny zwiastun „Ciemniejszej Strony Greya”, którego premiera odbędzie się w najbliższe Walentynki - 14 lutego 2017 roku.

Choć pierwszy zwiastun filmu rozpalił fanów do czerwoności to drugi, który ukazał się wczoraj, wywołał prawdziwe szaleństwo, bo chyba nikt się nie spodziewał, że będzie AŻ TAK gorący! Pozbywanie się bielizny podczas kolacji w restauracji, namiętne, publiczne dotykanie w windzie i przede wszystkim seks pod prysznicem! Wygląda na to, że producenci i aktorzy w wywiadach poprzedzających drugi zwiastun nie puszczali słów na wiatr. "Ciemniejsza Strona Greya" będzie niewątpliwie jeszcze bardziej podniecająca od pierwszej części ekranizacji trylogii E.L James. Potwierdza to również fakt, iż w Stanach Zjednoczonych na sale kinowe, ze względu na tematy erotyczne, nagość i słownictwo, nie będą wpuszczane osoby, które nie ukończą 17. roku życia.

W filmie poza Dakotą Johnson oraz Jamie Dornanem zobaczymy również Ritę Orę. Główny bohater zmierzy się z demonami przeszłości, a jego ukochana Ana z zazdrością. Film niewątpliwie zachwyci kobiety, które marzą o namiętnej, pełnej emocji miłości. Obraz wyreżyserował James Foley, który jest autorem popularnego serialu House of Cards.

Zobacz zwiastun "Ciemniejszej Strony Greya". Podoba Ci się?


Zdjęcie: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 08.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×