Dziewczynka słyszy głos swojego taty-żołnierza z misia! Ten film łamie serca!

Ona nie może go przestać przytulać, a my nie możemy przestać płakać…

dzieckokolaz.jpg

Mężczyźni i kobiety, którzy służą w wojsku, a także ich rodziny ponoszą ogromną ofiarę w postaci długiej rozłąki. Ten film, który rozprzestrzenia się po Internecie jak wirus, pokazuje, jak wielka może być tęsknota dziecka do ojca. Od kiedy trafił do sieci, łamie serca internautów z całego świata. Ma ponad trzysta wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie. 

To moja wnuczka, przytulająca pluszowego misia, który mówi głosem mojego syna – czytamy w opisie filmu, który na YouTube zamieścił dziadek dziewczynki Larry Bert. Kiedy ta kruszynka odkrywa, że po ściśnięciu misia ten powtarza „kocham cię, do zobaczenia wkrótce”, reaguje niesamowicie. Nieustannie przytula pluszaka, powtarzając „Yay, tato”. 

Mężczyzna dodaje w opisie, że tata mógł zobaczyć swoją córkę dopiero cztery miesiące po jej urodzeniu. Teraz dziewczynka będzie musiała poczekać na swojego tatę do lata. Przynajmniej wtedy ma odbyć się jego planowany powrót. Jak będzie naprawdę i co przyniesie życie? Tego nie wie nikt, ale trzymamy kciuki, aby cała historia skończyła się szczęśliwie. 

To chyba najsłodszy i najsmutniejszy film, który ostatnio trafił do sieci. Mamy nadzieję, że dziewczynka będzie mogła uścisnąć realnego tatę.  

Co o tym myślisz? Czekamy na Twoje komentarze. 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 05.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×