Filmy dokumentalne

Większość spośród nas lubi filmy na faktach autentycznych, opowiadające o prawdziwych ludziach i prawdziwych zdarzeniach.

Będąc właśnie na takim seansie bardziej przeżywamy emocjonalnie każdą nakręconą scenę. To jest rzeczywiste i autentyczne. Tak samo jak filmy dokumentalne, które absorbują naszą całą uwagę. Nie ma tam miejsca na fikcje to samo życie. Filmowcy starają się o ciekawe historie, aby zaskoczyć widzów i wzbudzić w nich prawdziwe emocje. Doskonałym pomysłem na taki film, mogłoby być życie całego pokolenia kobiet. Przedstawienie małej dziewczynki i jej dziecinnych marzeń; nastolatki i jej buntowniczego charakteru; młodej kobiety, która wkracza w dorosłość; kobiety, która jest już prawie ukształtowana i wie czego oczekuje od życia; kobiety, która osiągnęła już wiele, ale oczekuje więcej; kobiety, która zaczyna znowu myśleć o sobie i swoich potrzebach itd. Przedstawienie siedem kobiet w różnym wieku mogłoby być naprawdę interesującym wyzwaniem i bardzo ciekawym tematem. Każdy bowiem znalazłby coś dla siebie w takiej produkcji.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Moje 89 Pokolenie

    projekt 89

    Projekt "Moje 89 Pokolenie" trwa! Chwyć za kamerę, aparat fotograficzny lub telefon komórkowy i nakręć materiał, który stanie się częścią pierwszego w historii polskiego kina… czytaj więcej