Historia, która nie może nas zaskoczyć

Takie dzieła jak „Pan Tadeusz” czy „Śluby panieńskie” zna chyba każdy. Doczekały się one swoich ekranizacji, a przecież nie było to najłatwiejsze zadanie.

Często z ciekawości oglądamy takie filmy, bo przecież historia tam opowiedziana nie może nas niczym zaskoczyć. „Zemsta” również ukazała się w kolorowej wersji na szklanych ekranach. Obsada aktorska, która była dość starannie dobierana, zapewne przejdzie do historii. Ktoś, kto przeczytał książkę, znajdzie pewne rozbieżności z filmem, ale czasami tak po prostu musi być. „Testosteron” to polska komedia z 2007 roku, która szczerze mówiąc jest dla mnie mało zrozumiała. Przedstawiona historia jest dość zagmatwana i trzeba dotrwać do końca filmu, by ją zrozumieć, a zakończenie i tak nas nie zaskakuje. Jedynym plusem jest to, że jest tam cała plejada polskich gwiazd.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Lęk wysokości"

    Lęk

    Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka, którego… czytaj więcej